Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] (/Temat-Pan-zycia-i-smierci-Lord-of-War-caly-film-PL-HD-ONLINE-79011)



Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] - Admin - 29-10-2013 21:26

Pan życia i śmierci / Lord of War 2005 cały film PL HD


http://www.youtube.com/watch?v=n5PbxWPw96s






Kolejny z moich ulubionych filmów Smile
całkowita klasyka, główny bohater filmu to sprzedawca broni, który krok po kroku wspina się na zbrojnym rynku. Nie interesuje go komu sprzedaje, często obu stronom konfliktu. Największe zyski czerpie współpracując z krwawymi dyktaturami w Afryce... W rozkręcaniu biznesu pomaga mu brat, który w późniejszej części filmu .... nie powiemSmile nie będzie spoilerów Smile

Chociaż każdy fan kina zapewne nie raz zobaczył ten tytuł Smile

Miłego oglądania


RE: Pan życia i śmierci / Lord of War cały film ONLINE PL HD - Scoobyx - 29-10-2013 21:53

O i jest jeden z moich ulubionych filmów. Oglądałem go już dwa razy i dalej mi się nie znudził Tongue Polecam go każdemu.


RE: Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] - Neross - 30-04-2014 21:04

Polecam bardzo ciekawy Wink


RE: Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] - peruniec - 01-05-2014 09:41

Najlepsza jest końcówka, bardzo życiowa.


RE: Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] - Lavilare - 03-09-2014 19:05

Genialny film. Natykając się na ten temat stwierdziłem, że oglądnę go dzisiaj (już nie wiem który raz Tongue).


RE: Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] - polakpotrafi - 18-09-2014 22:35

tak nicolas Huh

[Obrazek: smieszne-obrazki-i-gify-dzis-wieczorem.GIF]


RE: Pan życia i śmierci / Lord of War cały film PL HD [ONLINE] - m4teks93 - 17-12-2015 20:06

swietny film