Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sałatka Gyros - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Kulinaria (/Forum-Kulinaria-119)
+---- Wątek: Sałatka Gyros (/Temat-Salatka-Gyros-78907)

Strony: 1 2 3


RE: Sałatka Gyros - Matii11 - 28-10-2013 20:09

Pyszności, dzieki za przepis


RE: Sałatka Gyros - karusek - 28-10-2013 21:40

Dawno nie jadłem, narobiłaś smaka Lol


RE: Sałatka Gyros - stowka - 01-11-2013 14:10

pysznosci


RE: Sałatka Gyros - Mati0009 - 01-11-2013 17:02

Regularnie przyrządzana w moim domu Big Grin


RE: Sałatka Gyros - kleomenes - 01-11-2013 17:19

Też lubię gyrosa Big Grin W samym daniu najwięcej chemii ma chyba przyprawa hehe.
W moim wykonaniu to 50% zajmuje samo mięso, potem warzywa i sos z jogurtu naturalnego ze sporą ilością czosnku.
Dodam od siebie, że pokrojone warzywa można wyłożyć na misę z papierowymi ręcznikami, wtedy nie będzie się zbierać tyle "soku" na dnie potrawy ale to chyba każdy wie Big Grin
Mega fajne danie na diecie bo możemy sobie je zrobić na 2-3 dni z góry, trzeba tylko pamiętać o szczelnym nakryciu miski folią spożywczą. Poza tym mamy zakwaszające organizm mięso z odkwaszającymi warzywami, tak że organizm też nie dostaje w kość.
U mnie standard potrawa.
A, i zamiast smażenia na oleju polecam olej kokosowy albopam, taki olej w spray-u. Ale to już dla redukujących Smile


RE: Sałatka Gyros - lechoo - 10-11-2013 22:25

Do wymienionych składników zawsze dodaję świeżą czerwoną lub żółtą paprykę, pokrojoną w cienkie paski.


RE: Sałatka Gyros - Skadi - 14-11-2013 13:45

Ja dodaję zawsze ketchupu na warstwę w środku, a sam wierzch grubo smaruje własnoręcznie zrobionym, mocnym sosem czosnkowym. Niebo w gębie! Już niedługo święta, to i sałatka zawita Wink


RE: Sałatka Gyros - mojeklocki - 10-12-2013 14:12

ja robię ją trochę inaczej, ale ta też wygląda nieźle Smile


RE: Sałatka Gyros - bubu234 - 10-12-2013 15:15

Cebulę daje czerwoną i wychodzi mega! Dawno nie robiłem, dzięki za przypomnienie Wink


RE: Sałatka Gyros - Restiv - 14-12-2013 00:08

Czas zrobić,dawno nie robiło się Big Grin