Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny biznes? czemu nie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własny biznes? czemu nie! (/Temat-Wlasny-biznes-czemu-nie-78872)

Strony: 1 2 3


Własny biznes? czemu nie! - sheko12 - 27-10-2013 17:50

Siema

Jako użytkownicy z wieloletnim stażem zarabiania np na uploadzie, myśleliście może o własnej działalności gospodarczej?

Ja mam w planach w nowym roku otworzyć firme Wink chciałbym was zachęcić do dyskusji na temat waszych planów, jak wy to widziecie, czego wam brakuje i jak oceniacie sukces z tym powiązany

Ogólna luzna czysto-biznesowa dyskusja ; )

Piona!


RE: Własny biznes? czemu nie! - nokira - 27-10-2013 17:58

Ale to ma być firma pod ppa czy co??


RE: Własny biznes? czemu nie! - sheko12 - 27-10-2013 18:27

Dyskusja ogólna Wink czyli biznes niezależny od tematyki


RE: Własny biznes? czemu nie! - Admin - 27-10-2013 18:36

Ja nie widzę sensu zakładania DG dla osób, które mogą zarabiać na umowę o dzieło w serwisach PPA, tylko dodatkowe koszty dla Was.
Zusy, prowadzenie księgowości... po co to komu jeśli nie trzeba Smile Co innego jeśli ktoś z zarabiania przez internet uczynił sobie sposób na życie i pracy na etacie już nie planuje.


RE: Własny biznes? czemu nie! - sheko12 - 27-10-2013 18:42

Tak Admin, ale ogólnie samo sedno biznesu jest ciekawe, własna firma własne zabawki


RE: Własny biznes? czemu nie! - nokira - 27-10-2013 19:04

Będzie cieżko.. Nie wiem dalej jak to ma wyglądać, ale firma większa niż jdnoosobowa jest teraz bardzo trudnym zarobkiem i nie zawsze opłacalnym. Ale jak wiemy fajnie pracować na siebie itp. Tylko trzeba mieć naprawdę dobry pomysł i sporo kasy bo w to wystartwoać moim zdaniem.


RE: Własny biznes? czemu nie! - Mohamed - 28-10-2013 18:20

Nie opłaca się w ciul Tongue


RE: Własny biznes? czemu nie! - sheko12 - 28-10-2013 19:50

Czemu tak uważasz? nie mam namyśli firmy dotyczącej np sprzedaży produktów spożywczych takich jak jogurt, wędlina czy też baton tylko własna działalność np hosting/ppa,oferty itd.

Czysty internetowy biznes dalej zwany firmą


RE: Własny biznes? czemu nie! - nokira - 28-10-2013 20:08

Ale mimo wszystko dalej jest przeogromna konkurencja, niestety ten typ biznesu miałby ogromny sens jakieś 5lat temu, może więcej nawet, teraz jest tego na potęgę i wyżyć będzie cieżko, chyba że na starcie jakimś cudem pokonasz konkurencję ale w to nie wierzę.


RE: Własny biznes? czemu nie! - RejTom - 28-10-2013 20:55

A ja uważam, ze nie można tak od razu na starcie składać broni ze względu na dużą konkurencję. Sheko podał jedynie przykłady, które rzeczywiście obarczone są ogromną konkurencją, ale według mnie warto szukać takich sposobów i być otwartym na założenie własnej działalności, bo czasami może trafić się nisza zupełnie przypadkiem i jeśli się ją odpowiednio szybko wykorzysta to można się wybić na rynku.