Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak stworzyć fake streamlive? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak stworzyć fake streamlive? (/Temat-Jak-stworzyc-fake-streamlive-78864)



Jak stworzyć fake streamlive? - Believe - 27-10-2013 14:53

Jak stworzyć coś takiego na blogspocie lub jakimś darmowym hoscie?
Chodzi mi o to, żeby było okno do odpalenia streamu, nizej pole do wpisania kodu, a nizej link do pobrania tego kodu. Pomógłby ktoś? Smile


RE: Jak stworzyć fake streamlive? - RejTom - 28-10-2013 21:54

Wydaje mi się że najlepiej jest wrzucić obrazek playera z przyciskiem "Play" I podpiąć pod to gateway. Jak ktoś kliknie na przycisk to wyskoczy mu oferta do wypełnienia i dopiero po jej wykonaniu będzie mógł niby oglądać.


RE: Jak stworzyć fake streamlive? - TastemanPL - 28-10-2013 21:57

Tak jak up. Wystarczy poszukać po stronach jakiegoś playera podpiąć gateway'a i już. Ja tak mam Smile


RE: Jak stworzyć fake streamlive? - RejTom - 28-10-2013 22:05

Nie trzeba nawet zbytnio szukać, wystarczy google wklepać "player ksw" to wyskakują gotowe pod strony typu fake stream, skonfigurować gateway i nic tylko zarabiać. Big Grin


Odp: Jak stworzyć fake streamlive? - v3XeR - 29-10-2013 07:03

Moge Ci wykonac takie cos. Oczywiscie za drobna oplata.

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka