Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Dział - Premium Sektor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy Dział - Premium Sektor (/Temat-Nowy-Dzial-Premium-Sektor-78726)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - poczmail - 28-10-2013 16:17

Podobnie jak MartinS, jestem dość sceptycznie nastawiony do tego projektu. Wszyscy chyba zdają sobie sprawę z tego, że powstanie tak ekskluzywnego działu z zapewne bardzo wartościowymi materiałami, wywoła falę napływu oszustów, krętaczy i "przedsiębiorczych inaczej". Załóżmy, że przyjdzie jakiś nowy user, wykupi dostęp do tej strefy Premium, a potem skopiuje wszystkie materiały i część z nich sprzeda choćby na LCP albo w jakimś innym miejscu, by zwróciły mu się koszta. Albo kilka osób zwyczajnie "zrzuci" się, by jeden z nich udostępniał materiał reszcie poza granicami naszego forum. Jeśli już miałoby takie miejsce powstać, to przynależność do strefy powinno się wyznaczać zasługami dla forum i ogólną działalnością użytkownika oraz jego powszechną reputacją. Wink

Ewentualnie jeśli konieczne jest powstanie płatnego działu premium, o wiele rozsądniejszą decyzją byłaby jednorazowa zapłata i względnie wygórowane wstępne wymagania, by móc w ogóle wykupić dostęp. Przykładowa propozycja:

- minimum 500 napisanych postów
- staż na forum minimum 4 miesiące
- 100 punktów reputacji

Z pewnością ograniczyłoby to działania nowych, potencjalnych oszustów, których w Internecie nie brakuje - a tym uczciwym dałoby motywację do jeszcze większego zaangażowania w życie forum.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - kleomenes - 28-10-2013 18:21

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że taka "strefa" to fajny pomysł jeśli dostęp do niej nie sprowadzał by się tylko do wykupu go za pomocą FG. Dodatkowe wymagania oprócz zapłaty czyniły by ją jeszcze bardziej "ekskluzywnym" miejscem. Moim zdaniem powinno to działać na zasadzie abonamentu, a nie jednorazowej zapłacie Smile Póki co tyle przychodzi mi do mojej przepracowanej ostatnio bani Undecided


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - Szaman1644 - 28-10-2013 18:26

Dobrze mówi poczmail, że oprócz tej opłaty jakiś próg postów, reputacji i stażu można byłoby ustawić, co na pewno ograniczyłoby dostęp tam niepowołanych osób.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - daniel42na - 28-10-2013 18:26

Nie bardzo rozumiem pomysł.
Strefa z dostępem tylko dla wybranych jest, z dostępem za FG też już jest.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - Szaman1644 - 28-10-2013 18:34

Z tego co ja zrozumiałem to mają być tam materiały pomocne, czyli będą pewnie jakieś płatne. Ta strefa co za FG się teraz wykupuje to każdy ją może mieć i nie ma tam nic wartościowego, dlatego tworzona jest chyba nowa strefa. Tak ja uważam, że takie są intencje administracji.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - damianus627 - 28-10-2013 18:38

Jak dla mnie pomysł dobry, jednak tak jak osoby wyżej mówią musi być ograniczenie stażu/postów. Inaczej będzie tak jak teraz w strefie wtajemniczonych, że świeżaki kupują dostęp.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - poczmail - 28-10-2013 18:40

Cytat:tak czy inaczej będzie to dział który będzie SYSTEMATYCZNIE uzupełniany WYŁĄCZNIE PRZEZ EKIPĘ FORUM - dyskutować będzie mógł każdy.

Mają być tam tylko rzeczy umieszczane przez ekipę forum, a więc na pewno nic mało wartościowego się tam nie znajdzie. W każdym razie ja swoje prywatne zdanie wyraziłem kilka postów wyżej. Wink


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - Scoobyx - 28-10-2013 18:55

Jeśli będą tam aktualizowane co jakiś czas(np. tydzień) naprawdę wartościowe poradniki to czemu nie? Popieram pomysł poczmail'a, jeśli już miał by taki dział powstać, to niech on będzie dostępny dla userów od jakiegoś progu postów,reputacji,czasowego, aby te dane nie wyciekały Wink


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - surfer0700 - 28-10-2013 19:32

Dane i tak będą wyciekały. Przypomnijcie sobie pajaca o nicku: Skipi.
Obojętnie czy ktoś ma konto 2 lata czy 2 miesiące, nie ma różnicy.
W dziale będą znajdowały się unikatowe 'tematy' tworzone tylko i wyłącznie przez ekipę forum.
Materiały będą dodawane SYSTEMATYCZNIE dlatego jeżeli ktoś 'nie przedłuży' sobie okresu, to nie będzie wiedział co tam się dalej pojawia - proste.
Idea tego działu jest inna niż 'zapobieganie wyciekom danych'.

I nie porównujmy Strefy Wtajemniczonych za te kilka FG, z tym działem, bo to zupełnie coś innego.
Cierpliwości.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - Szaman1644 - 28-10-2013 19:34

Widzę, że jednak stanowisko administracji skłania się przy abonamencie na ten dział, a nie jednorazowym wykupieniu.