Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poczta Polska a easysub. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Poczta Polska a easysub. (/Temat-Poczta-Polska-a-easysub-78557)

Strony: 1 2


Poczta Polska a easysub. - mickej2501 - 21-10-2013 16:50

Cześć, wiecie jaki jest średni czas oczekiwania na pieniązki jeśli poproszę aby wysłali mi Pocztą Polską? Oni wysyłają pieniązki na konto poczty a ja odbieram je na poczcie tak to działa? Musisz z tym pokombinować bo już za duże kwoty się pozwijają w moim banku i nie chce mieć problemów. Wiecie ile czek się na te pieniążki przez pp?


RE: Poczta Polska a easysub. - surfer0700 - 21-10-2013 16:52

Wg. Poczty Polskiej do 3 dni roboczych od zlecenia płatności, ale w rzeczywistości trwa to krócej. Nawet 1 dzień.


RE: Poczta Polska a easysub. - mickej2501 - 21-10-2013 16:53

Tylko pytanie mam czy to działa tak że. Oni wysyłają na konto poczty, ja to potem odbieram w placówce poprzez powiadomienie listem czy tak?


RE: Poczta Polska a easysub. - surfer0700 - 21-10-2013 16:58

Nie. Oni przelewają te pieniądze na konto poczty polskiej albo idą na pocztę i płacą w okienku. A do Ciebie do domu przyjeżdża listonosz i wręcza Ci te pieniądze do ręki. Ty musisz tylko podpisać, że je odebrałeś.


RE: Poczta Polska a easysub. - bolo9797 - 21-10-2013 17:01

Listonosz wbija Wink


RE: Poczta Polska a easysub. - mickej2501 - 21-10-2013 17:12

To dobrze Wink tylko czy można udostępnić prawa do odebrania pieniędzy np Matce?Smile


RE: Poczta Polska a easysub. - surfer0700 - 21-10-2013 17:18

Skoro sam podajesz dane, na które ma zostać zlecony przekaz pocztowy, to wydaje mi się że nie będzie żadnego problemu aby pieniądze zostały wysłane na Twoją mamę.


Odp: Poczta Polska a easysub. - v3XeR - 21-10-2013 17:20

Takie pytanko:
Jezeli przeleje Poczta Polska to bede musial odprowadzac podatek?
I do takiego przelewu musze podac takie dane jak do przeslania np. jakiejs paczki?

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka


RE: Poczta Polska a easysub. - surfer0700 - 21-10-2013 17:22

Z każdej zarobionej złotówki należy się rozliczyć, obojętnie jaką formę dostarczenia pieniędzy wybrałeś. Do takiego przelewu podajesz dane jak do przesłania jakiegoś listu, czyli tak jak napisałeś.


RE: Poczta Polska a easysub. - mickej2501 - 21-10-2013 17:22

Trzeba ale przez pocztę nikt się nie dowie bo skąd oni mają wiedzieć to że zarobiłeś te pieniądze, może ciocia wysłała Smile a może wygrałeś to nigdzie śladów nie zostawia jak banki. A dane podajesz normalne pełne adresowe.