Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk (/Temat-Kupie-teksty-w-paczkach-po-10-sztuk-78497)



Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk - zaple - 20-10-2013 20:58

1.Nazwa przedmiotu : Kupię teksty
2.Opis przedmiotu : W paczkach po 10 sztuk dotyczące jednego tematu. Każda paczka inny temat. Minimalna ilość znaków 1500 zzs. Oczywiście teksty unikatowe - sprawdzam każdy tekst przed zakupem.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW lub w temacie
5.Cena :Do 30 złotych za jedną paczkę. Za dobre i dłuższe mogę zapłacić więcej.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Tylko bank

Możliwa stała współpraca. Nie mam problemu z wypłacalnością. Aktualne non stop.


RE: Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk - tomcio19950 - 20-10-2013 21:22

Kolego powiedz mi dokładniej co i jak. Lub napisz na gg 45480432


RE: Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk - Boguśś - 21-10-2013 13:55

Daj więcej info na pw o co dokładnie chodzi, jakie tematy etc.


RE: Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk - zaple - 21-10-2013 14:17

Osoby, które nie wiedzą o co cho, niech nie piszą. Co i jak dokładnie opisałem.
Paczka tekstów 10 sztuk dotycząca jakiegoś jednego tematu np; zdrowie, podróże, kulinaria i inne poza erotyką.


RE: Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk - looking - 21-10-2013 14:26

(20-10-2013 20:58)zaple napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu : Kupię teksty
2.Opis przedmiotu : W paczkach po 10 sztuk dotyczące jednego tematu. Każda paczka inny temat. Minimalna ilość znaków 1500 zzs. Oczywiście teksty unikatowe - sprawdzam każdy tekst przed zakupem.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW lub w temacie
5.Cena :Do 30 złotych za jedną paczkę. Za dobre i dłuższe mogę zapłacić więcej.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Tylko bank

Możliwa stała współpraca. Nie mam problemu z wypłacalnością. Aktualne non stop.

Witam, zajmuje się tym zawodowo, chętnie podejmę stałą współpracę. Dopiero się zarejestrowałem, na tym forum, więc nie jestem w stanie napisać PW. Proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

Oferuję po kilka-kilkanaście tekstów 1500 zzs dziennie, bezbłędnie, na życzenie zoptymalizowane pod wyszukiwarki. Większe zlecenia i dłuższe artykuły także nie stanowią problemu. Zachęcam i pozdrawiam. 100% Zadowolenia.


Kupie teksty w paczkach po 10 sztuk - yazir - 20-12-2013 20:37

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.