Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! (/Temat-Wykonam-Strony-Www-Wordpress-Landing-Page-Wideo-Promocyjne-78493)

Strony: 1 2


[Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - kiepski96 - 20-10-2013 20:34

1. Nazwa usługi:
Strony WWW, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne !!!

2. Opis usługi:
Wykonam wszelkiego rodzaju usługo związane z:

Stronami internetowymi- Tworzę strony od podstaw z indywidualną szatą graficzną !
Stronami opartymi na Wordpress np. pod hacki + dobieram wtyczki i je konfiguruję
Stronami Landing Page- niezbędne do rozprowadzania swoich produktów, reklamy plików Clickbank

Wideo na landing Page- wraz z profesjonalnym lektorem, zaawansowaną szatą graficzną i animacjami !

3. Kontakt:
GG: 24069341

4. Cena:
Ceny rozpoczynają się od 20 złotych, nie biorę dużo, ponieważ potrzebuję pieniędzy na rozwój interesu Smile
Również czas oczekiwania jest niewielki, zależy mi na jak najszybszej wypłacie za zlecenie, dlatego cały wolny czas poświęcę jemu !

5. Sposób zapłaty:
Bank, Paypal

Zapraszam do kontaktu Smile


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - kiepski96 - 25-10-2013 08:45

Już parę zleceń wykonanych !
Zapraszam Smile


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - bolo9797 - 25-10-2013 08:59

Skoro pare zlecen wykonanych to jech sie wypowiedza te osoby??
Dodatkowo jkies portfolio by sie przydalo.


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - kiepski96 - 26-10-2013 13:45

Nie reklamuję się tylko na tym forum. Osoby, które zlecają mi strony nie zgadzają się na publikowanie ich stron, ponieważ na nich zarabiają i boją się wykradnięcia nisz.


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - Bandaid - 26-10-2013 13:54

Landing Page z kodowaniem i wszystkim?


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - szczygielek - 26-10-2013 14:27

cena zakodowania szablonu pod wordpressa to? szablon = newsy, dwa menu boczne, i takie pierdoły w panelach bocznych.


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - GoodLecki - 26-10-2013 14:45

Interesuje mnie video promocyjne . Podaj jakieś porfolio z tego tematu.
Wszyscy którzy zamawiali u ciebie to tylko strony pod zarobek żadnych prywatnych?
Może pokaż swoje projekty ? i podaj te fora na których jeszcze działasz?


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - tomcio19950 - 26-10-2013 21:09

Witam. Ja wykonam strony www moje portfolio http://tomaszjankowski.com.pl/category/portfolio/


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - kiepski96 - 26-10-2013 23:04

To załóż sobie swój temat -,-


RE: [Wykonam] Strony Www, Wordpress, Landing Page, Wideo Promocyjne ! - bolo9797 - 26-10-2013 23:09

Nie prosze zebys udostepnial mi ich strony tylko zeby te osoby sie wypowiedzialy .@tomcio19959
To teraz z giekdy przeskoczyles na robienie stron ??