Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! (/Temat-PPI-MediaKings-ALTERNATYWA-DLA-PPA-78451)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Smokus - 17-01-2014 00:25

Orientuje się ktoś, czy możliwe jest sprawdzenie na jakie linki wchodzili odwiedzający, lub skąd pochodzi traffic? Bo wchodzę i widzę jakieś 6-7$, które nie wiem skąd się wzięły :s


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - Lesek - 20-01-2014 13:50

(17-01-2014 00:25)Smokus napisał(a):  Orientuje się ktoś, czy możliwe jest sprawdzenie na jakie linki wchodzili odwiedzający, lub skąd pochodzi traffic? Bo wchodzę i widzę jakieś 6-7$, które nie wiem skąd się wzięły :s

Niestety nie da się tego sprawdzić, przynajmniej w żaden standardowy sposób.
Zapraszam do tematu wszystkich PPI earnerów.

http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Nisza-PPI-84093


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - bmw - 21-01-2014 18:21

Witam zarejestrowany z refa :)serwis nadal placi?


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - aero2 - 22-01-2014 10:13

Płaci.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - daniel42na - 23-01-2014 17:26

Ktoś próbował fraudy? Jak skomplikowana i długa jest instalacja? Jak z zaliczalnością?


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - aero2 - 24-01-2014 10:25

Nie jeden by spróbował, ale trzeba mieć takie IP, by nie wykryło jako proxy, bo inaczej przy wypłacie bana wyłapiesz.

Sam spróbuje, stawki za USA kuszą, tylko trzeba wykupić HMA albo inne lepsze.


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - daniel42na - 24-01-2014 12:15

Nie tyle chodziło mi o fraudowanie co o % zaliczalności leadów, ciekaw jestem na ile oszukują a frauderzy wiedzą o tym najlepiej Smile


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - aero2 - 24-01-2014 12:47

Tego to nie wiem, ale z rok temu na Matomy robiłem te instalacje z USA i tylko parę mi zaliczyło.

Patrząc na legalnie zdobyte leady w PerInstallBucks zauważyłem, że czasem dolicza z opóźnieniem do 24h.Smile


Odp: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - patryk0407 - 24-01-2014 12:54

Ale to norma że mogą doliczyć z opóźnieniem Wink ważne że dolicza wogóle Big Grin

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: PPI - MediaKings - ALTERNATYWA DLA PPA! - maniek250 - 01-03-2014 14:32

Widze że dawno się nikt nie wypowiadał a właśnie się zainteresowałem tym tematem, i am pytanie czy istnieje jakaś lista stawek dla poszczególnych krajów ? oraz czy konwersja jest w miarę zadowalająca ? Smile
oraz to może głupie pytanie ale co oznacza w statystykach eCPM ?