Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Xull'a (/Temat-Typy-Xull-a-78414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 22-11-2013 15:50

Cieszy mnie koniec tej reprezentacyjnej mordęgi, wracam do klubówek, mam nadzieje że będzie dobrze.
Na dziś dość ciężko.

Valladolid v Osasuna 1 @2.05
Dla mniejszych ryzykantów 1DNB @1.40

Osasuna gra słabo na wyjeździe, żeby nie powiedzieć do dupy, 1 wygrana i 5 porażek, Valladolid u siebie również nie zachwyca 1 wygrana 3 remisy i 2 porażki. Stawiam na Valladolid, w nadziei że pokażą klasę i wygrają.

Stuttgart v Borussia M'gladbach 1 @2.25

Bardzo ciężko w tym meczu wytypować faworyta, osobiście stawiam na Stuttgart, nie idziemy jakoś dobrze, ale jest sporo szansa na ich wygraną.

Ciekawy za to będzie jutrzejszy mecz Borussii z Bayernem, Bayernowi prawdopodobnie zabraknie Ribery'ego, więc Borussia ma szanse, oraz przewagę własnego stadionu.


RE: Typy Xull'a - Roxi5017 - 23-11-2013 11:11

W Borussi jest pelno kontuzji, cala linia obrony jest rozregulowana, mysle ze Bayern wygra Wink

Nie zagrają: Subotic, Hummels, Schmelzer, Gündogan, Piszczek


RE: Typy Xull'a - Szaman1644 - 23-11-2013 12:40

(23-11-2013 11:11)Roxi5017 napisał(a):  W Borussi jest pelno kontuzji, cala linia obrony jest rozregulowana, mysle ze Bayern wygra Wink

Nie zagrają: Subotic, Hummels, Schmelzer, Gündogan, Piszczek

Dokładnie tak samo myślę, jak Roxi Smile Bayern wygra.

EDIT: A co myślicie o Everton - Liverpool??? Bardzo dobra stawka jest na Over 2.5, bo u mojego bukmachera aż 2, więc zastanawiam się czy nie postawić, a wy co myślicie?


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 24-11-2013 17:25

Przepraszam, ale miałem w piątek drobne "kłopoty" wracając z koncertu i nie mogłem się skupić, na analizowaniu czegokolwiek.

Ale spiąłem się trochę i na jutro 2 typy będą, bo ostatnio znowu coś nie idzie. :/

West Brom v Aston Villa - 2 @3.50

Aston Villa jest lepszą drużyną, grają dobrze na wyjeździe 2/2/1, piłkarze z Bromwich, grają u siebie podobnie jak Aston Villa na wyjeździe 2/1/2, to będzie ciężki mecz, ale wierzę że goście wygrają.

Zenit St Petersburg v Atletico Madrid - 2 @3.50

Atletico nie przegrało żadnego meczu, możliwe że odpuszczą trochę, jednak nie liczyłbym na to, wygrana Atletico oscyluje w około 50%, wygrana piłkarzy z Petersburgu około 20% i remis 30%.


RE: Typy Xull'a - mareczek - 24-11-2013 17:32

(24-11-2013 17:25)Xullrae napisał(a):  Przepraszam, ale miałem w piątek drobne "kłopoty" wracając z koncertu i nie mogłem się skupić, na analizowaniu czegokolwiek.

Ale spiąłem się trochę i na jutro 2 typy będą, bo ostatnio znowu coś nie idzie. :/

West Brom v Aston Villa - 2 @3.50

Aston Villa jest lepszą drużyną, grają dobrze na wyjeździe 2/2/1, piłkarze z Bromwich, grają u siebie podobnie jak Aston Villa na wyjeździe 2/1/2, to będzie ciężki mecz, ale wierzę że goście wygrają.

Zenit St Petersburg v Atletico Madrid - 2 @3.50

Atletico nie przegrało żadnego meczu, możliwe że odpuszczą trochę, jednak nie liczyłbym na to, wygrana Atletico oscyluje w około 50%, wygrana piłkarzy z Petersburgu około 20% i remis 30%.

Przepraszm za spam w temacie, ale moglbys mnie uswiadomic co niby analizujesz? Bo ja widze suchy typ i kilka cyferek z tabeli czy ile procent dajesz komu. Jesli na tym wedlug ciebie polega analiza to nie dziwie sie, ze masz takie rezultaty jakie masz.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 24-11-2013 17:48

Analizuję sobie, ostatnie mecze, liczby bramek, staram się wyszukiwać kontuzji, sprawdzam meczę między drużynami, jak drużyna gra u siebie, jak na wyjeździe. Ostatnie serie wygranych u siebie, ostatnie serie wygranych na wyjeździe, to samo z przegranymi, sprawdzam jakie mają statystyki wygranych/remisów/przegranych z ostatniego sezonu. Staram się patrzeć na to jak mecz jest ważnych, czy drużyna może trochę bardziej odpuści, bo za tydzień mają coś ważnego, bo mają zapewniony awans, z tym że nie wypisuję tego wszystkiego w temacie, bo po co?
Czasami też przeglądam fora fanowskie, gdzie ludzie wymieniają ciekawe opinie, o tym jak mecz może przebiec, więc w tym temacie może i są suche typy, ale sam staram się przeanalizować jak najwięcej aspektów.(Skuteczność ostatnimi czasy jest żenująca, ale w żaden sposób mnie to nie zniechęca.)


RE: Typy Xull'a - Slight - 26-11-2013 18:08

Postawiłem na Atletico, ostatnio oglądałem ich mecz i 6 bodajże nawstrzelali Getafe. Kurs @3.00 Bet365

Wysłane z mojego GT-S5660 przy użyciu Tapatalk


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 26-11-2013 18:52

Ostatnio im to dość ładnie szło.
Aston Villa niestety nie weszła. Piłkarze z West Brom od początku ładnie się wzięli.

Do połowy Atletico remisuje, ale wystarczy im jedna dobra sytuacja i mogą to wygrać. Liczę na to.

Było blisko niestety remis. :/

Czas na dłuższą przerwę, póki co zobaczę jak będzie mi szło w przeciągu najbliższego miesiąca, tak mniej więcej i wrócę tu, bądź poproszę administracje i zamknięcie tematu.

Przepraszam wszystkich, za straty jakie ostatnio były.


RE: Typy Xull'a - Slight - 26-11-2013 19:19

Stawiałeś coś?

Wysłane z mojego GT-S5660 przy użyciu Tapatalk


RE: Typy Xull'a - Melex - 26-11-2013 20:53

Atletico 2 postawił