Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Xull'a (/Temat-Typy-Xull-a-78414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 26-10-2013 13:45

Usunęło mi załącznik dziwne, dodaje go jeszcze raz w tym poście.

[Obrazek: wdnk.png]

Przy okazji Fenerbahce wygrało, więc idzie dobrze, dziś i jutro się wszystko rozstrzygnie.


RE: Typy Xull'a - mareczek - 27-10-2013 20:29

Ciekawe na 1 stronie. Najpierw ci nie wchodzi 14 meczow(naprawde niesamowite nie trafic na jednym kuponie 8 meczow 0/8 a na drugim 0/6) a nastepnego dnia 11/11. Wrzuc jakis ss bo szczerze mowiac nie wierze w to ani troche.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 27-10-2013 23:28

Podsumowowanie:

[Obrazek: htjw.png]

Mobibet: Nie wiem jak ale 2 razy obstawiłem Villarreal i 2 razy Elche, Elche nie weszło, a Villarreal wszedł, tak więc wyszedłem na 0 na tych zakładach, jeszcze Everton i Chelsea weszły, przez co jestem na plusie. Ale wciąż bez możliwości wypłaty :/, jeszcze dużo będę musiał obrócić.

WilliamHill:
PSG wszystko popsuło, ale i tak jestem na plusie z tych kupon, małym ale zawsze jakiś jest.

@mareczek

SS dla @mareczek

[Obrazek: m4yy.png]
[Obrazek: eu.png]

Jaki miałbym mieć cel w kłamstwie? Typy wrzucam dla pewnej regularności i ewentualnie dla innych jeśli ktoś chciałbym skorzystać.

Od teraz będę wrzucał SS typów jak i wyników by nie zostać ponownie oskarżonym o kłamstwo.

Postanowiłem rozbić tego posta na 2 dla przejrzystości, mam nadzieję że administracja się nie obrazi.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 28-10-2013 14:24

Typy.

[Obrazek: d2vg.png]

[Obrazek: d1ks.png]


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 29-10-2013 15:36

Wczoraj nie wszystkie weszły niestety, za wczoraj minimalnie na - na WilliamHillu, oraz na mobibecie na 0.

[Obrazek: cc3e.png]

Oraz jako że jutro wyjeżdżam wrzucam zakłady na najbliższe dni w tym 1 kupon na mobibecie, mam nadzieje że po powrocie będę na +, a nie na minusie, wiem że zakładów jest bardzo dużo, ale po bardzo małych stawkach, więc to się w miarę wyrównuje, teraz tylko mieć nadzieję na jak najwięcej wygranych.


[Obrazek: cosv.png]


RE: Typy Xull'a - Nemtor - 29-10-2013 15:39

dzięki,połączylem pare typów i ładny kursik mi wyszedł,zaraz lece do totomixa obstawić


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 29-10-2013 21:31

Mam nadzieję że wszystko pójdzie po Twojej myśli. :3 Trzymam kciuki.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 30-10-2013 14:34

Wczoraj 2 zakłady nie weszły, a tylko 1 wszedł. :/
Podsumowanie wrzucę jak rozliczy wszystkie zakłady.

I teraz takie pytanie, ma ktoś może jakąś stronę do obliczania yieldu? Czy muszę to ręcznie liczyć, bo pod koniec przyszłego miesiąca chciałbym sobie obliczyć yield, żebym z czasem mógł wiedzieć czy idzie mi lepiej czy gorzej.


RE: Typy Xull'a - duzypawel - 30-10-2013 14:59

stronę do liczenia yeldu?

polecam excela Smile


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 30-10-2013 15:04

Niech będzie i excel, jakoś to sobie przeliczę Big Grin