Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Xull'a (/Temat-Typy-Xull-a-78414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Typy Xull'a - polik95 - 11-01-2014 21:54

Ehh szkoda, że ostatnie 5zł zagrałem na francuską a nie na jutrzejsze mecze, bo kursy spore, a typy wydają się pewniakami ;/


RE: Typy Xull'a - tollusiek - 11-01-2014 21:57

Niestety nie wyszło, ale następnym razem się uda Smile Ja osobiście mając jedynie 2 złote, zacząłem grać typowanie meczy na żywo. I tak z 2 zł, które miałem wczoraj, zrobiłem na chwilę obecną 25,23 zł Smile

Życzę powodzenia, pozdrawiam Smile


RE: Typy Xull'a - Shadecaster2 - 12-01-2014 14:08

Getafe przegrało :<
na szczęście nie zdążyłem ich obstawić ciekawe jak reszta meczy ^^


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 12-01-2014 23:06

Newcastle v Man City 2 - @1.73 +

Stoke v Liverpool 2 - @1.67 +

Lile v Reims 1 - @1.50 -

Atlanta v Catania 1 - @1.95 +

Getafe v Rayo Vallecano 1 - @2.05 -

Ostatecznie dziś też na plus. Big Grin


RE: Typy Xull'a - kazudoki - 13-01-2014 14:19

Co dziś obstawiasz? Big Grin


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 13-01-2014 15:02

Dziś tylko 2.

Villarreal v Real Sociedad 1 - @1.95

Aston Villa v Arsenal 2 - @1.50

Arsenal na pewno będzie chciał się zrewanżować i wskoczyć na fotel lidera, a Villarreal będzie ciężkim przeciwnikiem dla Realu Sociedad mimo słabszej gry u siebie powinni to wygrać. Arsenal poszedł za podwójną stawkę w razie przegranej Villarrealu wyjdę na 0, gorzej jeśli Arsenal nie da rady.


RE: Typy Xull'a - sebens - 13-01-2014 17:23

Powiem Ci, że osobiście Villareal bym nie obstawił, w meczu z Vallecano mieli bardzo dużo szczęścia, a Sociedad jak widać jest w formie. Myślałeś może o meczu Polaków z serbami w ręczną? kusi mnie żeby postawić na Polaków.


RE: Typy Xull'a - artekn - 13-01-2014 21:14

To dobrze, że nie obstawiłeś Polaków. Big Grin
Trochę się znam w temacie ręcznej i dziś na meczach Chorwacja - Białoruś i Szwecja - Czarnogóra weszły kursy 2,07 i 1,50 Wink


RE: Typy Xull'a - kamil9888 - 13-01-2014 21:17

no ja też chcialem polakow


Odp: Typy Xull'a - Xullrae - 13-01-2014 21:41

Nie orientuje sie w pilce recznej, wiec jej nawet nie tykam.
A o Villarrealu zaraz rozpisze.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

Co mogę napisać o spotkaniu Villarrealu z Realem Sociedad.
Sociedad wciąż gra bez Granero, który był wykluczony przez ciężką kontuzję, oraz bez Estrady. Villarreal posiada do dyspozycji cały skład.
Sociedad zmierzył się ostatnio z Villarrealem w CdR gdzie padł remis przy czym Sociedad grał u siebie, dzisiejsze spotkanie można uznać za pewien wstęp do ważniejszej walki w CdR, na korzyść Villarrealu jest fakt że grają u siebie(na niekorzyść fakt że na wyjazdach grają lepiej Tongue), gdyby nie ten ostatni remis pewnie bym ten mecz puścił bo remis jest prawdopodobny, dziś też i to całkiem sporo, jednak liczę że Villarreal pokaże zęby i ugryzie Sociedad na tyle mocno by wiedzieć jak dobrze ich pokonać potem w CdR(nawet jeśli wygrają nie obstawię ich ponownie Tongue bo się może wszystko potem stać). Ostatnie trzy spotkania między tymi drużynami kończyły się remisem, więc remis dziś byłby dla mnie sporym zaskoczeniem, a jeszcze większym wygrana Sociedadu, Villarreal mam nadzieję pokaże zęby i wygra.