Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Xull'a (/Temat-Typy-Xull-a-78414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Typy Xull'a - NowyKoles - 27-12-2013 00:45

Fajnie fajnie :-) widac ze lubisz to co robisz :-) ja przyznaje ze nie analizuje meczow tylko rżne typy z sieci dlatego szacun. Podzoeiam ludzi ktorzy chcac cos zarobic zgłebiaja sie w skladach, poprzednich wynikach i ogolnie maja obeznananie na temat lig :-) prowadzisz jakas statystyke?


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 27-12-2013 21:43

Ah obydwa na minus. Sad Peszek, tak więc na ligę turecką wciąż za wcześnie.

@NowyKoles

Lubię Big Grin tak więc, samych statystyk jako takich nie prowadzę.

[Obrazek: stdf.png]

Kieruję się swoimi wpłatami i wypłatami.

Jak widzisz na początku na WH, wpłaciłem 20 EUR, które w kilka dni(fartem poniekąd) pomnożyłem prawie 4-krotnie, na zdjęciu widać wypłatę rzędu 56 EUR, z czego zostawiłem jeszcze 20 na dalszą grę, czyli z 20 EUR udało mi się uzyskać 76, co jest według mnie ładnym wynikiem, następnie to 20 EUR niestety przegrałem w bardzo czarnej serii, która nawet jest w tym temacie.
Przed tym miałem jeszcze epizod na betclicu, gdzie wyszedłem na minus około 40 PLN, oraz bet365, gdzie z 200 PLN udało mi się zrobić 600, po wypłacie moich 200, poczułem się za pewnie, grałem stawki około 25% całego kapitału i nie weszło kilka meczy i bum, budzę się z zerem(do dziś pamiętam, obstawiłem na przegraną Real Madryt B, a tu nagle się obudzili i wygrali :/ no i kilka podobnych meczy mniejszej stawki).
Chciałem prowadzić statystykę, może nawet to zrobię z podziałem na ligi, ale to jak będę miał więcej wolnego czasu.

Jutro PL.

Man City v Crystal Palace 1 - @1.12

Norwich v ManU 2 - @1.57

West Ham v West Brom 1DNB - @1.67

Aston Villa v Swansea 2DNB - @1.73

Hull v Fulham 1 - @2.05

To na jutro, City i ManU pewniejsze, reszta mniej, zobaczymy jak to będzie. Big Grin


RE: Typy Xull'a - polik95 - 27-12-2013 22:09

United było pewne, ale sezon temu. Fartem wygrali z Hull, mimo iż jestem ich fanem to obawiam się, że może być remis. Ja bym dał, że obie strzelą Wink A i nie opłaca się grać kursów 1.1 lepiej daj overa jakiegoś Tongue


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 27-12-2013 22:45

Zgadzam się, ale zauważ że ostatnio się obudzili i grają lepiej niż na początku sezonu, a Norwich raczej nie będzie cięższym rywalem niż Hull.
W przypadku City over 2.5 jest bardzo możliwy, ale jestem świeży w overach/underach i po prostu póki co ich nie obstawiam, tylko na papierze, nie opłaca się, to prawda, zawsze jednak jakiś drobniak wpadnie. Big Grin A po dwóch ostatnich dniach, ten drobniak się przyda.


RE: Typy Xull'a - polik95 - 27-12-2013 22:50

Nie no nic na siłę, a co do reszty typów to powinny wejść Wink


RE: Typy Xull'a - mareczek - 27-12-2013 22:55

Pewne sezon temu? Lol po 18 kolejkach mieli 43 punkty. Teraz 31 oczek. Sek w tym, ze polowe( jak nie wiecej ) z tamtych meczow wygrali jedna bramke( w tym 2:3 chyba z 4 czy 5 razy ) wiec tez zadnym pewniakiem nie byli. Oczywiscie granie na nich po kursie 1.12 czy na. Jakakolwiek druzyne jest bezsensowne oczywiscie jesli gramy single. W przypadku gdy ako wynosi 3 i chcemy podciagnac, a do tego stawka wynosi 1-2 tys. To nabiera sensu.


RE: Typy Xull'a - polik95 - 27-12-2013 23:14

Pewniejsi byli niż w tym sezonie Tongue Dobra kończę bo lekii offtop sie robi Big Grin


RE: Typy Xull'a - polik95 - 28-12-2013 20:56

Myliłem się jednak Lol wszystko weszło Big Grin


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 28-12-2013 23:42

Man City v Crystal Palace 1 - @1.12 + tylko 1-0 dlatego nie obstawiam underów i overów z powodu takich niespodzianek.

Norwich v ManU 2 - @1.57 +

West Ham v West Brom 1DNB - @1.67 Void remis Big Grin

Aston Villa v Swansea 2DNB - @1.73 Void remis Big Grin

Hull v Fulham 1 - @2.05 + 6:0 no i znowu niespodzianka kto by się spodziewał takiego pogromu?

Typy na jutro będę jutro, mam tylko nadzieje nie zaspać znowu.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 29-12-2013 13:45

Dziś znowu biorę na oko angielską PL.

W zasięgu dziś dwa bardzo ciekawe mecze Newcastle v Arsenal oraz Chelsea v Liverpool, oraz dwa mniej ciekawe Big Grin.

Mecze zaczną się za godzinę, przepraszam że tak późno, ale weekend, sen trzeba odpocząć.

Everton v Southapton 1 @1.95 - mimo ostatniego słabego meczu Evertonu, wciąż to oni mają większe szanse na zwycięstwo w tym meczu, co prawda męczy ich wiele kontuzji, ale Southampton też się bez nich nie obszedł, liczę na lepszą grę Evertonu i ich zwycięstwo.

Tottenham v Stoke 1 - @1.53 podobnie jak w przypadku Evertonu ostatni mecz to była tragedia, jednak wciąż mają duże szanse na zwycięstwo.

Oraz dwie dzisiejsze perełki.

Newcastle v Arsenal 2 - @2.30 to na pewno będzie ciekawy mecz, po ostatnim remisie z Chelsea Arsenal musi zyskać kilka punktów, w przeciwnym razie mogą stracić 2 miejsce w tabeli, na rzecz Chelsea(która w przypadku wygranej będzie mieć punktów przewagi) bądź Liverpoolu(który w przypadku wygranej będzie posiadał prawdopodobnie lepszy stosunek bramek), dlatego Arsenal jest według mnie tu murowanym zwycięzcą.

No i najciekawszy mecz.

Chelsea v Liverpool 2DNB - @2.37 pierwotnie chciałem obstawić Liverpool, mimo wielu kontuzji tego się będę trzymał, prawdopodobnie wyjdą takim samym składem jak na City, a City u siebie jest nieposkromione, mimo tego dobrze grali przeciwko City, Chelsea nie gra tak dobrze w domu, dlatego liczę na zwycięstwo Liverpoolu.

Będzie dziś ciekawie i może zdarzyć się wszystko.

Oraz jeden mecz z Angielskiej Championship.

Leicester v Bolton 1 - @1.75.