Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego (/Temat-Zaplace-Podziele-sie-prowizja-za-zalozenie-konta-bankowego-78383)



Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - shaq21 - 19-10-2013 14:57

Podzielę się z tobą prowizją za założenie konta , na przykład za założenie konta w PKO (przez kuriera, nie musisz iść do banku), daję 75zł, w BZWBK za każde konto - walutowe czy złotówkowe - po 40zł, oprócz tego praktycznie w każdym banku.

Więc jeśli akurat chcesz gdzieś założyć konto , to odezwij się do mnie tu w temacie albo na priv - mam dobrą ofertę Smile
Dodatkowo jeśli zarejestrujesz się z mojego refa w Neteller, to przy pierwszej wpłącie dostaniesz do 16euro gratis, a ja dorzuc ci jeszcze 4e , szczegóły na PW , zapraszam Smile


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - Nupek369 - 19-10-2013 18:21

Prowizja za założenie konta w PKO waha się od 40 do 75 złotych, więc chcesz mi powiedzieć, że oddasz mi całą swoją prowizję? W BGZ jest to chyba 50zł albo nawet i 40, więc zostanie Ci maksymalnie 10 złotych. Trochę to śmierdzi Big Grin


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - Traw3k - 19-10-2013 19:00

Zależy, w jakim programie działa. Za PKO ostatnio płacili 90 zł, więc zostałoby mu 15 zł. BZ WBK płacą teraz 45 zł, zostaje mu 5 zł. Przy czym nie wiem, czy autor wie, ale podatek płaci od całości. W tej sytuacji dokłada do interesu...

Działając z BZ WBK jeszcze można działać bezpośrednio w programie samego banku, wtedy za polecenie dodatkowe 50 zł, oprócz wypłaty z sieci.

Dla mnie niezła magia, ale może koledze się to opłaca. Smile


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - shaq21 - 20-10-2013 16:34

Hej chłopaki, są jeszcze programy partnerskie w sieciach afiliacyjnych , na przykład teraz w novem za konto w BZWBK dostaję 87zł, a w PKO aż 150zł, dla zainteresowanych zrobię screena z wyciągu stawek, więc to nie żadna "czarna magia" ;-),
Naprawdę warto skorzystać, zapraszam


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - diabloo07 - 20-10-2013 16:48

No to osoba może sama się zarejestrować w Novem i dostać całość prowizji Wink


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - shaq21 - 20-10-2013 20:57

no pewnie, ale nie każdego tam od razu zaakceptują do programu, a programy nie trwają wiecznie...


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - Fajka - 22-10-2013 12:38

Jaką masz stronkę, że dostałeś walidację na PKO w Novemie? I żebyś się nie zdziwił jak Ci 3/4 leadów odrzucą... Novem kusi wysokimi stawkami a później ciach, poczytaj po sieci.


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - shaq21 - 22-10-2013 21:01

no właśnie widzisz, ja juz wypłaty od nich dostałem, a o opiniach wiem , zależy jak im czapka stoi, ale co do zakładania kont i ich akceptacji nie miałem problemu, więc zapraszam


RE: Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - lukasz9669 - 01-11-2013 22:17

po podpisaniu umowy z tym panem nie ma kontaktu


Zapłacę/Podzielę się prowizją za założenie konta bankowego - surfer0700 - 02-11-2013 11:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.