Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja, tylko w co? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja, tylko w co? (/Temat-Inwestycja-tylko-w-co-78321)

Strony: 1 2


Inwestycja, tylko w co? - Xkr - 18-10-2013 14:41

Witam
Jestem na forum od niedawna i narazie proboje cos zdzialac na buxach, ale klikanie reklam po 0.001 $ troche mnie irytuje a do tego brak mini jobsow, to teraz pytanie skad ja mam wziasc pieniadze na RR.
Dlatego zastanawiam sie czy inwestycja okolo 100$ byla by trafna jesli chodzi o np neobuxa
Moze macie jakies inne pomysly gdzie moge to zainwestowac i cos z tego wyjac, uprzedzam ze jestem studentem wiec te 300 zl to kupa kasy Big Grin, wiec wolalbym zeby byla to bardziej bezpieczna inwestycja i przemyslana niz na tak zwana "pałę"
Czekam na sensowne propozycje i jestem ciekaw waszych opini co do neobuxa


RE: Inwestycja, tylko w co? - Rokes - 18-10-2013 15:42

Zapraszam do mojego tematu:

http://zarabiam.com/Temat-InstantCashPayout-inwestycja-20-instantcashpayout-com-78234

Inwestycja wynosi tylko 20$, grupa się szybko rozwija więc myślę że to pewny zysk dla Ciebie Wink


RE: Inwestycja, tylko w co? - Xkr - 18-10-2013 16:19

Jednak wole cos bardziej "zaufanego"


RE: Inwestycja, tylko w co? - Kiljan - 18-10-2013 17:43

Inwestycja 100$ to nie inwestycja, z takiej inwestycji nie oszukujmy się, ale nie zarobisz praktycznie nic, buxy odpadaja, wszelkie hyipy radzilbym tez sobie odpuscic


Odp: Inwestycja, tylko w co? - Xkr - 18-10-2013 18:03

Więc co? Hyip wygladaja dosc interesujaco jesli chodzi o takie kwoty

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestycja, tylko w co? - malpa2 - 19-10-2013 10:08

Moge ci polecić MTV, za miesiąc, dwa miałbyś z 100$ równe 250$ bo nastąpiły teraz w programie zmiany i jest teraz dobry moment na wejście Wink Jak coś PW.


RE: Inwestycja, tylko w co? - serenity - 19-10-2013 10:10

zainwestuj w neobux Smile
pierwsze w poleconych a potem z zarobków uzbieraj 90$, zakup konto gold a mając gold dziel zarobki codziennie na 2 : wypłata, transfer $ na zakup poleconych


RE: Inwestycja, tylko w co? - Szaman1644 - 19-10-2013 10:14

Nie możesz w coś orginalnego zaintestować, a nie w firmę, która nie wiadomo czy nie upadnie zaraz? Radzilbym zainwestować na przykład w FanPage lub jakieś konta Facebook. Kupić jakąś grupę kont i naprzykład nabić znajomych i sprzedać po 2 zł drożej za konto Smile


RE: Inwestycja, tylko w co? - Zły_Szeląg - 19-10-2013 10:30

Zgadzam się z Szamanem, inwestycja w fanpage to czysty zysk. Fani przybywają więc jego wartość rośnie, a w międzyczasie możesz dzięki niemu zarabiać Smile


RE: Inwestycja, tylko w co? - Xkr - 19-10-2013 12:37

Dobry pomysl z tymi fanpejdżami, co do neobuxa heh, ostatnio kupilem poleconych i praktycznie zaden nie klika, troche to dziwne, zastanawiam sie nad tym neobuxem tylko tam jest tez tak ze jak zainwestuje zalozmy 50$ to wcale mi sie to moze nie zwrocic bo poleceni nie beda wolge klikac ;/