Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny (/Temat-Artur-vs-Damian-kto-bardziej-pomocny-78276)

Strony: 1 2 3 4


Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - FireMedia - 17-10-2013 16:18

FireCash znany jest z najlepszego supportu wśród serwisów PPA. Jako, że na zewnątrz nie mamy konkurencji na tym podłożu, to staramy się rywalizować pomiędzy sobą. Ciekawi jesteśmy jak oceniacie nas - chcemy być jeszcze lepsi i bardziej pomocni dla Was.
Kto jest dla Was bardziej pomocny - Artur czy Damian? Kto powinien się poprawić?


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - daniel42na - 17-10-2013 16:43

Cytat:FireCash znany jest z najlepszego supportu wśród serwisów PPA. Jako, że na zewnątrz nie mamy konkurencji na tym podłożu..
Na moje to obydwoje powinniście przestać tak gwiazdorzyć nadając sobie tytuł "najlepszych i bezkonkurencyjnych" zupełnie samozwańczo. To nie atak tylko opinia.
Lepiej weźcie się za wcześniejsze wypłaty bo narazie to wygląda blado, przecież macie podobno duże zapasy gotówki a takie ekspresowe wypłaty przyciągneły by mase userów.
To tylko jeden z wielu przykładów kolejki rzeczy które powinniście poprawić aby móc się tak nazwać.

Co do jednego i drugiego osobnika celuje w Artura bo jest rzeczowy i konkretny, a tamten drugi popada w emocje jak nastolatka.


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - damianus627 - 17-10-2013 16:44

Damian bo ma na imię tak jak ja. Dodatkowo czasem uzyskuję od niego pomoc na GG.
Z Arturem rozmawiam tylko w sprawie wypłat ale też zawsze odpisuje.


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - FireMedia - 17-10-2013 16:47

(17-10-2013 16:43)daniel42na napisał(a):  
Cytat:FireCash znany jest z najlepszego supportu wśród serwisów PPA. Jako, że na zewnątrz nie mamy konkurencji na tym podłożu..
Na moje to obydwoje powinniście przestać tak gwiazdorzyć nadając sobie tytuł "najlepszych i bezkonkurencyjnych" zupełnie samozwańczo. To nie atak tylko opinia.
Lepiej weźcie się za wcześniejsze wypłaty bo narazie to wygląda blado, przecież macie podobno duże zapasy gotówki a takie ekspresowe wypłaty przyciągneły by mase userów.
To tylko jeden z wielu przykładów kolejki rzeczy które powinniście poprawić aby móc się tak nazwać.

Szybkie wypłaty zostały wycofane ze względu na zjawisko fraudów. To że mamy zapasy, to nie znaczy, że mamy je wydać na leady, za które nikt nam nie zapłąci.


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - Roxi5017 - 17-10-2013 16:50

Cytat:FireCash znany jest z najlepszego supportu wśród serwisów PPA. Jako, że na zewnątrz nie mamy konkurencji na tym podłożu, to staramy się rywalizować pomiędzy sobą.

Leżę ze śmiechu beka
I może frytki do tego? Xpokerface

P.S Damian chyba bardziej pomocny, kiedyś mi tam kilka razy pomógł Tongue


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - diabloo07 - 17-10-2013 16:51

Najlepszy support, dobre Huh
Co do wyboru, to żaden, 0 rzeczowej odpowiedzi na zadane im pytanie.


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - FireMedia - 17-10-2013 16:57

(17-10-2013 16:51)diabloo07 napisał(a):  Najlepszy support, dobre Huh
Co do wyboru, to żaden, 0 rzeczowej odpowiedzi na zadane im pytanie.

Prosimy o merytoryczne wypowiedzi, np.
pisałem do Artura o to.... a on mi na to....
pytałem Damiana o to...a on mi ni na to...


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - patryk0407 - 17-10-2013 17:19

Artur - pisałem z nim kilka razy jak miałem sprawę i zawsze odpowiadał


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - Benza - 17-10-2013 17:20

Artur, pewnie dlatego ze to do niego pisze przez gg i zawsze pomoze, mozna popisac nie tylko o FC Tongue


RE: Artur vs Damian - kto bardziej pomocny - steel123 - 17-10-2013 17:20

Zależy czy chodzi o giełdę czy fc Jerk2

A tak na poważnie to na Artura zawszę można liczyć jeśli chodzi o wypłaty i informacje na temat samego FC.
Damian zaś bardziej od strony technicznej wiele razy pomógł.

Jest idealnie Smile