Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa sieć kontekstowa ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Nowa sieć kontekstowa ? (/Temat-Nowa-siec-kontekstowa-78245)



Nowa sieć kontekstowa ? - piekar - 16-10-2013 22:53

Witajcie !

Jestem w trakcie tworzenia sieci kontekstowej . Działanie serwisu bardzo zblizone do adkontekst czy adsense .
Wszystko legalnie zarejestrowane .

Proszę was o pomoc , jako że część z was prawdopodobnie posiada strony internetowe i zarabia na reklamach , co chcielibyście nowego właśnie w takiej sieci ?
Strona jest w trakcie kodowania , więc można dodać lub zmienić kilka rzeczy .
Czekam na wasze pomysły.

Pozdrawiam !


RE: Nowa sieć kontekstowa ? - zaple - 17-10-2013 07:54

Zbliżone stawki do AdSense.
Ja ogólnie mam tylko adsense na kilku stronach, ale i tak uważam, że reklama kontekstowa to najgorsze źródło zarobku. Ale to co się liczy najbardziej to stawki i reklamodawcy. Jak będą się wyświetlać reklamy nietrafione to pewnie mało osób w to wejdzie.


RE: Nowa sieć kontekstowa ? - piekar - 17-10-2013 10:16

Dlaczego uważasz że reklama kontekstowa to najgorsze źródło zarobku?
Wiadomo że im większe stawki , tym lepiej .
Oprócz modelu CPC , dostępny będzie również CPS , CPA oraz CPL .
Wypłaty na paypal , payza, konto bankowe .

Macie jeszcze jakieś pomysły?
Start sieci końcem grudnia/ początkiem stycznia .


RE: Nowa sieć kontekstowa ? - zaple - 17-10-2013 10:34

Cytat:Dlaczego uważasz że reklama kontekstowa to najgorsze źródło zarobku?

Zaznaczam, że to jest moje zdanie. Prowadzę strony internetowe od 5 lat i wiele już testów zrobiłem i jasno mi wychodzi, że reklama kontekstowa to najgorsze źródło zarobku ze strony. No chyba, że reklama sprzedawana bez pośredników.

Oczywiście mówię tutaj o konkretniejszych zarobkach. Bo jak kogoś zadowala 2-3 złote za 1k wyświetleń to niech sobie zarabia na tych reklamach.
Ale jak piszesz, że będą również inne modele niż CPC to może byc ciekawie.

Tak jak mówię. Skucie się na zarobkach dla wydawców i reklamodawcach. jak jeden i drugi będzie zadowolony to odniesiecie sukces.