Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telenowela PPA - Ontoru - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Telenowela PPA - Ontoru (/Temat-Telenowela-PPA-Ontoru-78193)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Telenowela PPA - Ontoru - ontoru - 18-10-2013 22:54

Sezon 1, odcinek 4
(18.10.2013)

Stało się to czego się obawiałem czyli brak leadów w weekend, mam nadzieje, że jutro się coś ruszy.
Dzisiaj cały dzień na autopilocie może dodam dzisiaj jeszcze 1 posta ale to nic pewnego.
Planuje jutrzejszego dnia wstawić min 3 posty + 3 filmy jeżeli dobrze się wypromują to liczę na podobne zarobki jak w tym tygodniu.

Co dzisiaj zrobiłem:
  • Autopilot.

Obsada dzisiejszego dnia
(Godzina 23:50)
Today's Earnings: $1.57Angry
Liczba UU: 200
Liczba kliknięć: 162
Ilość pobrań: 3
Konwersja: 1,85%

Cel na Październik: $89.08/$150

Pytania do widza
  1. Pytania takie same jak w odcinku 3 Smile

Koniec Smile



RE: Telenowela PPA - Ontoru - matek697 - 19-10-2013 01:43

VB: http://www.microsoft.com/visualstudio/plk/downloads#d-2010-express


RE: Telenowela PPA - Ontoru - diabloo07 - 19-10-2013 01:52

imtalk nie pomaga w niczym, te katalogi mają bardzo niskie PR i mogą nawet zaszkodzić.


RE: Telenowela PPA - Ontoru - ontoru - 19-10-2013 23:08

[Obrazek: 61403.jpg]

Sezon 1, odcinek 5
(19.10.2013)

Dobrze, że się myliłem i dzisiaj jednak padły kolejne rekordy i ten weekend nie będzie tak słaby jak poprzedni.
Właśnie przed 20min wpadły dwa pobrania z Australii.
Ogólnie dzień bardzo udany są $$$ a to najważniejsze ciągle pracuje i mam nadzieje, że będę się rozwijał.
Dzięki wszystkim, którzy do tej pory udzieli się w temacie i pomogli.

Co dzisiaj zrobiłem:
  • Dodanie 1 posta + 1 film.
  • Zdobywanie punktów na promocje filmów.
  • Pobranie Visual Basic(Zaraz zaczynam zabawę z programem)

Obsada dzisiejszego dnia
(Godzina 23:59)
Today's Earnings: $20.18:huhSadRekord)
Liczba UU: 217
Liczba kliknięć: 202
Ilość pobrań: 11(Rekord)
Konwersja: 5,45%

Cel na Październik: $109.26/$150

Koniec Smile



RE: Telenowela PPA - Ontoru - hertia - 20-10-2013 14:41

Jak już bawisz się z VB to poszukaj sobie do nich skórek tak aby twój hack wyróżniał się wyglądem.


RE: Telenowela PPA - Ontoru - Jose - 20-10-2013 15:50

Wyjaśnij, czym się wyróżniasz spośród konkurencji, bo ja mam mniej więcej tyle samo UU a wpada mi ledwo jedno pobranie dziennie.


RE: Telenowela PPA - Ontoru - ontoru - 20-10-2013 18:47

@hertia
Dzięki za radę na pewno się tym zainteresuje.

@up
Niczym chyba specjalnym się nie wyróżniam strona jest zrobiona na podstawowych zasadach jeżeli można to tak nazwać czyli w menu bocznym znajduję się popular post, licznik i facebook FP. Każdy post ma swój unikalny tekst napisany przeze mnie po polsku i wrzucony do translatora języka ang nie znam na tyle, żeby mógł sam pisać posty, dodaje sporo zdjęć ładne buttony i komentarze pod postem których i tak dużo nie ma bo za bardzo nie chce mi się tego robić ale w najbliższym czasie się tym zajmę. I to chyba tyle więc nie wydaje mi się żebym miał coś specjalnego po prostu trafiam na ludzi którzy myślą, że jak pobiorą 3 razy to im zadziała plik.facepalm

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz chętnie odpowiem. Kolejny odcinek telenoweli ppa około godzinny 23.


RE: Telenowela PPA - Ontoru - matek697 - 20-10-2013 20:24

Polecam uploadować pliki na hasło i potem jeszcze link w paczce do hasła i nieźle czasem leci Lol


RE: Telenowela PPA - Ontoru - kompik - 20-10-2013 20:35

(17-10-2013 12:54)ontoru napisał(a):  Tak dokładnie 20k w 2 dni. Dokładniej wyglądało to tak, że film wstawiłem o 1:00 i kiedy chciałem go dodać do programu U2bviews to coś im się popsuło i nie chciał dodać klikałem przycisk chyba z 10 razy potem poszedłem na stronę to podczas dodawania jakiś error wyskakiwał może mieli jakiś błąd i dodawało mi film jednak nie zabierało mi pkt tak jest moja teoria. Dzięki temu teraz mam 80 wejść z tego filmu, zawsze coś wpada i nie narzekam mam nadzieje tylko, że mi go nie wywalą bo się mocno zdenerwuje. Aktualizacja dziennika dzisiaj koło godzinny 23:00.

Ja zawsze dodaję po 1000+ na u2bviews wyświetleń właśnie w nocy, wtedy mam po kilka/ kilkanaście tysięcy wyświetleń. Nie wiem czy to może jakiś chwilowy bug, ale korzystajmy póki możemy Wink
Fajny dziennik, będę czytał Smile


RE: Telenowela PPA - Ontoru - ontoru - 20-10-2013 20:46

@Matek697
Próbowałem z hasłem to pobrań nie było, ale wpadłem na własny łatwy sposób na zrobienie updatera i wypaliło dzięki temu zarobiłem w tym miesiącu dodatkowe 17$.

@up
Dzięki za miłe słowo, też zazwyczaj tak późno dodaje pkt i wyświetlenia rano są w skali 2-3k i bardzo szybko się pozycjonują i co najważniejsze nie zamraża mi ich YT. Aha i jeszcze taka informacja może komuś się przyda zdenerwowałem się kiedy zaczęły mi padać konta falami dlatego postanowiłem użyć przeglądarki tora efekty bardzo dobre pada 1 film raz na 2tyg a nawet nie a reszta cały czas stoi.

Mam nadzieje, że dziennik będzie zdobywał większą ilość fanów bo bardzo mnie to motywuje oraz myślę, że nie wypisuje głupot a wręcz przeciwnie niektóre informację pomogą nowym osobą w PPA.