Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FlashInspector - zmień wartości w flashu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FlashInspector - zmień wartości w flashu (/Temat-FlashInspector-zmien-wartosci-w-flashu-78004)



FlashInspector - zmień wartości w flashu - adkam12 - 13-10-2013 15:49

Przedstawiam sposób na zmianę wartości w grach flashowych na facebooku, często przyda się to w facebookowych konkursach.


1. Pobieramy dodatek FlashInspector

2. Uruchamiamy ponownie przeglądarkę.

3. Uruchamiamy "pasek dodatków", pojawi się wtedy w pasku zadań ikona programu (prawy dolny róg).

[attachment=2231]

[attachment=2232]

5. Zaznaczamy opcję i odświeżamy przeglądarkę.

6. Uruchamiamy dowolną grę lub aplikację flashową.

7. W okienku gry, w lewym górnym rogu powinna pojawić wam się ikonka programu, jeśli tak się stało, rozwijacie menu poprzez kliknięcie na ikonkę i wybieracie opcje "Live Inspector" lub "start mouse inspect"


[attachment=2233]

8. Klikamy w wartość którą chcemy zmienić, a następnie z menu wybieracie opcję "Riaone Deval"

[attachment=2234]

9. Po jej wybraniu pojawi się okienko. W jego dolnej części wpisujecie komendę "this.text= wartość na jaką chcecie zmienić". Klikacie RUN i gotowe Wartość zmieniona

[attachment=2235]

Może komuś się przyda Smile
Miłego korzystania


RE: FlashInspector - zmień wartości w flashu - dawid1305 - 14-10-2013 16:03

Jest to dodatek do Firefoxa . Możecie się zalogować na Vagex.com przez firefox? bo widze że wiele osób w grach na tej stronie ma olbrzymie wyniki niestety w cheat engine nie da schakować tych gier


RE: FlashInspector - zmień wartości w flashu - Lusek - 14-10-2013 21:06

adkam12 ... ładnie to tak kopiować czyjeś poradniki? ;] napisałbyś chociaż, że jest skopiowany. Aczkolwiek tylko zdjęcia, ale są...Tongue

Tutaj macie linka do pełnego poradnika który napisałem,

http://zarabiam.com/pirate.swf/flashinspector-zmiana-warto%C5%9Bci-we-flashu-t171/

JEst to dodatek do firefoxa.


RE: FlashInspector - zmień wartości w flashu - hertia - 15-10-2013 05:11

up
Link nie działa;/ 404;p

Zadam pytanie dlaczego mi to nie działa ? Potrzebny jest aktualny JS i Ad? Czy trzeba coś jeszcze doinstalować?

Jest odpowiednik do google chrom?


RE: FlashInspector - zmień wartości w flashu - Lusek - 15-10-2013 11:34

Hmm.. dziwna sprawa z tym linkiem. W razie zainteresowania piszcie na pw to wam podam linka. Program musi działać ale zapewne coś źle robisz Wink Musisz usunać plik mm.cfg Wink Wszystko jest napisane w poradniku na innym forum wiec na pw zapodam linka Wink Nie ma odpowiednika do chrome.


RE: FlashInspector - zmień wartości w flashu - adam064732 - 15-10-2013 16:32

Tak samo mi nie działa. Ja to mam przeje**ne. Każda przydatna rzecz mi nie działa, czy na tym PC czy na 2 innych laptopach ^^


FlashInspector - zmień wartości w flashu - Vasaki - 23-02-2018 21:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.