Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odzyskiwanie bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Odzyskiwanie bloga (/Temat-Odzyskiwanie-bloga-77968)

Strony: 1 2


RE: Odzyskiwanie bloga - Vister81 - 16-10-2013 21:34

Ja postanowiłem jeszcze nie zmieniać domeny bloga.

Od jutra, definitywnie, zabieram się za ponowne promowanie. Strona jest wyszukiwana, więc jako-takie zaplecze mam, wystarczy się odbić :]
Szczęście się przyda, nie powiem Tongue

Szkoda też, że te kilkadziesiąt katalogów, do których blog został dodanych, nie zaczęły działać (a właśnie teraz powinny, 3/4 miesiące po dodaniu do katalogów).


RE: Odzyskiwanie bloga - linoskoczek - 17-10-2013 16:38

Większość katalogów już tylko szkodzi.


RE: Odzyskiwanie bloga - Masterjam - 18-10-2013 10:27

A czemu szkodzi ?


RE: Odzyskiwanie bloga - Vister81 - 11-11-2013 20:08

Siemanko.
Cały czas próbuję ratować bloga - postów jednakże nie wrzucam, bawię się natomiast z SEO, tj. artykuły, katalogi, precle, zaplecze.


Jednakże odkryłem coś bardzo ciekawego... Otóż dosłownie przed chwilą znalazłem bloga o takiej samej nazwie, jedynie pod inną domeną Rolleyes
Co jak co, nie widzę tam na razie niczego, co mogłoby pochodzić od mojej strony, jednakże nie jestem pewien, czy czasem Google w takim przypadku nie dołuje takiej strony.

Z góry dzięki za jakąś wypowiedź oraz oczywiście pomoc związaną z tematem - jak na razie ruch na stronie cały czas mierny - 1000 wyszukań / 100 wejść według Webmastera.