Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy oraz Surebety by SweetSensi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy oraz Surebety by SweetSensi (/Temat-Typy-oraz-Surebety-by-SweetSensi-77944)

Strony: 1 2 3 4


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - Ratchet - 14-10-2013 18:02

Rzeczywiście dramatycznie niski surebet znalazłeś Tongue Najwyższe lokaty w bankach mają teraz chyba oprocentowanie koło 5% w skali roku Tongue


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 14-10-2013 21:29

(14-10-2013 12:38)SweetSensi napisał(a):  Typ na dziś:

Dziś postaramy się odrobić wczorajszego typa Wink


Sandefjord - Mjondalen
@Sandefjord 2.15
Stawka: 150 zł


Surebet na dziś:

Hiszpania U21 - Węgry U21
Over/Under 3,5
@Under Expekt (Betclic) 2.00
Stawka: 265,00 zł
@Over Marathon 2.26
Stawka: 235,00 zł

Razem: 500 zł
Zysk: 6 %

Przepraszam za takiego surebeta, ponieważ nie znalazłem nic lepszego na dziś, a ma bardzo mały procent. Grosz do grosza ... Smile

Taak, udało się odrobić wczorajszy dzień. Sandefjord wygrało z wynikiem 4 - 2 Smile Mało wiedziałem akurat o tej drużynie, ale od kilku lat jeżdżę do Norwegii (między innymi PPA dobrze wchodziło Jerk2) i trochę podskubałem wiedzy na ich temat, gdyż niedaleko byli od miejsca mojego pobytu. Jak na razie surebet zapowiada się, że będzie Under Wink


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - chladek317 - 15-10-2013 15:36

Po pewnym czasie i tak Ci naloza limity, to jest nie uniknione Tongue

Ale wtedy wystarczy przejsc na innego bukmachera, ktorych jest pelno :>


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 17-10-2013 12:30

Przepraszam za bardzo długą nieaktywność, było kilka powodów. Jednym z nich to mało atrakcyjne dla mnie mecze, choć tu zależy od gustu oraz brak czasu, wiecie jak to jest praca i inne zajęcia.

Typ na dziś:

Frolunda - Skelleftea
@Skelleftea 1.57
Stawka: 100 zł

Surebet na dziś:

Błąd, który mi się wkradł pozwolił mi zarobić podwójnie Smile



D. Sela - T. Gabashvili
1/2
@ D. Sela 2.50 Unibet
Stawka: 315,00 zł
@ T. Gabashvili 2.75 Sportingbet
Stawka: 285,00 zł

Razem: 600 zł
Zysk: 30 %

@edit

Przykro mi nie mogłem edytować pierwszego postu w takim razie całe statystyki uzupełnione wstawiam jeszcze raz:
Podane typy: 4
Wygrane: 2
Przegrane: 1
Profit: + 270 zł

Ogólny zysk wraz z surebetami: + 340 zł


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - mareczek - 17-10-2013 15:59

(17-10-2013 12:30)SweetSensi napisał(a):  Przepraszam za bardzo długą nieaktywność, było kilka powodów. Jednym z nich to mało atrakcyjne dla mnie mecze, choć tu zależy od gustu oraz brak czasu, wiecie jak to jest praca i inne zajęcia.

Typ na dziś:

Frolunda - Skelleftea
@Skelleftea 1.57
Stawka: 100 zł

Surebet na dziś:

Tego surebeta miałem już od kilku dni i spóźniłem się trochę z dodaniem jego dla was Smile

D. Sela - T. Gabashvili
1/2
@ D. Sela 2.50 Unibet
Stawka: 315,00 zł
@ T. Gabashvili 2.75 Sportingbet
Stawka: 285,00 zł

Razem: 600 zł
Zysk: 30 %

@edit

Przykro mi nie mogłem edytować pierwszego postu w takim razie całe statystyki uzupełnione wstawiam jeszcze raz:
Podane typy: 4
Wygrane: 2
Przegrane: 1
Profit: + 270 zł

Ogólny zysk wraz z surebetami: + 340 zł

Jest jeden problem. 2.50 na Unibecie na Sele? 1 nie rowna sie 2, a takiego kursu na pewno nie bylo. 1.50 owszem, ale na 100% nie 2.50 wiec nie wiem czy to twoja wielka pomylka czy myslisz, ze tu sa sami debile


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 17-10-2013 18:07

Tak to prawda wkradł mi się jeden i to bardzo poważny błąd. Przez przypadek o czym zobaczyłem dopiero po wygranej obstawiłem u dwóch bukmacherów na tego samego zwycięzce - T. Gabashvili. Nie miałem pojęcia, że źle obstawiłem na Unibet, a co się okazało i tak podwójnie wygrałem. Na Unibet był kurs 2.50 na T. Gabashvili. A na Sportingbet 2.75 również na T. Gabashvili.

@mareczek

Nie uważam, że są tu sami debile oraz nigdy tak nie uważałem. Mylić się rzecz ludzka, aczkolwiek bardzo dziękuję Ci za to, że to dostrzegłeś.


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - mareczek - 17-10-2013 18:13

Spoko, nie to, ze od razu uwazam cie za klamce, tylko dziwnie to wygladalo. Czyli sporo farta w tym przypadku Lol


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 17-10-2013 18:34

W porządku, niedługo załatwię darmowy monitoring taki jak ma shino, ale to w przypadku zakładów. Fajnie to wygląda i jest bardziej wiarygodne Smile Podliczając jestem 970 zł na plusie, dzięki błędowi Jerk2


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - Cisol - 16-11-2013 12:34

Moze kolega SweetSensi zwroci pieniadze, ktore jest mi winien a nie loguje sie i udaje, ze nic sie nie dzieje...


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 16-11-2013 18:14

Nie brałem od nikogo pieniędzy, proszę napisz na PW, może wyjaśnimy sprawę.