Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy oraz Surebety by SweetSensi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy oraz Surebety by SweetSensi (/Temat-Typy-oraz-Surebety-by-SweetSensi-77944)

Strony: 1 2 3 4


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - cekylo - 13-10-2013 18:11

Wcześniej było to pytanie, czy surebety bierzesz ze strony czy sam wyszukujesz ??? Jeśli ze strony to czy ją ujawnisz??


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - Ratchet - 13-10-2013 18:31

No własnie najgorsze są chyba te wpłaty i wypłaty, z którymi musisz się męczyć jeśli masz na początku niski budżet Rolleyes A z czego korzystasz, bank, skrill, czy neteller?


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 13-10-2013 21:03

Stron jest mnóstwo jeśli chodzi u serebety, zazwyczaj są to przypadkowe. Głownie przelewy bankowe.

@edit:

Spójrzcie na dzisiejsze wyniki ;/


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - Xullrae - 13-10-2013 23:18

Będę śledził Twoje surebety, mnie taki mały zysk, nie satysfakcjonuję i lubię ryzyko, dlatego pewnie będę się swoich trzymał, ale można czasami spróbować. Powodzenia życzę. Big Grin


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - Traw3k - 14-10-2013 08:27

@[SweetSensi],

zaglądam w temat regularnie, ale przez to że edytujesz pierwszy post, zamiast dodawać kolejne - nie mam notyfikacji o tym, że coś zrobiłeś (obstawiłeś).

Rozumiem Twoją niechęć do SPAM-u, ale jeśli mamy Cię czytać (a niektórzy by chcieli) to trzeba jakoś dawać o sobie znać. A podejrzewam, że PW do zainteresowanych za każdym razem wysyłał nie będziesz. Smile Teoretycznie sam mógłbym patrzeć co jakiś czas, czy coś zmieniłeś ale to mija się z celem... Chyba wiesz, co mam na myśli. Smile


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - Klin - 14-10-2013 11:25

Sory że się wpycham ale dość spory % z tego surebetu jest

Singapore - Syria 15.10.2013 --> około 10% zysku
Singapore - 262*4,2
X - 306*3,6
Syria - 432*2,55
bet365


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 14-10-2013 12:38

@Traw3k
W porządku, będę dodawał nowy post oraz edytował pierwszy, aby nowi mogli zobaczyć statystyki i aktualne typy oraz surebety, a starzy na bieżąco byli informowani Smile

@Klin

Czy ten cały surebet jest u bukmachera bet365 ? Bo wtedy musielibyśmy mieć chyba 3 konta, tak mi się bynajmniej wydaje Smile

Typ na dziś:

Dziś postaramy się odrobić wczorajszego typa Wink


Sandefjord - Mjondalen
@Sandefjord 2.15
Stawka: 150 zł


Surebet na dziś:

Hiszpania U21 - Węgry U21
Over/Under 3,5
@Under Expekt (Betclic) 2.00
Stawka: 265,00 zł
@Over Marathon 2.26
Stawka: 235,00 zł

Razem: 500 zł
Zysk: 6 %

Przepraszam za takiego surebeta, ponieważ nie znalazłem nic lepszego na dziś, a ma bardzo mały procent. Grosz do grosza ... Smile


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - mareczek - 14-10-2013 15:11

Raczej cos ci sie pomylilo. 1. Nie mozna miec 3 kont u jednego buka na jedno IP (chyba) 2. Po co 3 konta? Na jednym koncie masz tysiaka i stawiasz te 3 typy. Niewazne ktory wejdzie, i tak bedzie zarobek rzedu 100zl.

edit: luknalem na ten mecz i w tej chwili kurs na Syrie jest 1.73 czyli po surebecie. Zastanawie mnie czy byl 2.25 i bet365 ogarnelo czy to po prostu twoj blad.


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - diabloo07 - 14-10-2013 15:25

Grając surebeta u jednego bukmachera narażasz się na straty, mają zapis w regulaminie o tym Smile


RE: Typy oraz Surebety by SweetSensi - SweetSensi - 14-10-2013 17:18

Dlatego odradzam grania wszelkich surebetów u tego samego bukmachera Wink