Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pp.icharge.pl kontakt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: pp.icharge.pl kontakt (/Temat-pp-icharge-pl-kontakt-77921)

Strony: 1 2


RE: pp.icharge.pl kontakt - Tyrkijt - 17-11-2013 00:13

(16-11-2013 21:58)Danysuw napisał(a):  To jest dzial dotyczacy icharge, wiec po cholere spamujecie tu o easysub? Po drugie... Tyrkijt moze i napisales post 2 miesiace temu, ale iCharge od kilku dni ma tutaj konto, wiec zamiast narzekac, to powinienes cieszyc sie, ze w ogole dostales odpowiedz. Rownie dobrze mogli to olac.


Dany, na prawdę jestem wdzięczny, że po dwóch miesiącach dowiedziałem się, że od środy mieli problemy z płatnościami... Wink Problemy to oni mieli od początku serwisu Tongue

@Icharge, zarobiłem u was sporo i mi napisaliście, że stawke mozecie mi podnieść ale tylko i wyłącznie jeśli zaprosze 10 osób, którzy w ciągu tygodnia będą zarabiać 3 tysiące Wink


RE: pp.icharge.pl kontakt - surfer0700 - 17-11-2013 00:16

(17-11-2013 00:13)Tyrkijt napisał(a):  @Icharge, zarobiłem u was sporo i mi napisaliście, że stawke mozecie mi podnieść ale tylko i wyłącznie jeśli zaprosze 10 osób, którzy w ciągu tygodnia będą zarabiać 3 tysiące Wink

No to już znalazłeś jednego kandydata - mnie Jerk


RE: pp.icharge.pl kontakt - daniel42na - 17-11-2013 00:22

Pytałem lecz nie dostałem odpowiedzi, więc zapytam jeszcze raz:

Dlaczego nie ma opcji resetu hasła? Jeśli zarobie milion monet i zapomne hasła to co wtedy Sad

Drugie pytanko a raczej podpowiedź: radze zatrudnić kogoś od bezpieczeństwa bo jest to serwis zarobkowy a bezpieczenstwo w takim serwisie to podstawa.
W konkurencjym serwisie zdarzały się już włamy.


RE: pp.icharge.pl kontakt - surfer0700 - 17-11-2013 00:25

(17-11-2013 00:22)daniel42na napisał(a):  Pytałem lecz nie dostałem odpowiedzi, więc zapytam jeszcze raz:

Dlaczego nie ma opcji resetu hasła? Jeśli zarobie milion monet i zapomne hasła to co wtedy Sad

Drugie pytanko a raczej podpowiedź: strona jest podatna na banalne ataki XSS radze zatrudnić kogoś od bezpieczeństwa bo jest to serwis zarobkowy a bezpieczenstwo w takim serwisie to podstawa.
W konkurencjym serwisie zdarzały się już włamy.

Jak zarobisz miliony monet i zapomnisz hasła, to tylko Mrozu Ci je przypomni Jerk
Co do podatności to już ktoś o tym pisał, zgadnij co odpisali....

... zgadłeś - NIC Lol


RE: pp.icharge.pl kontakt - Tyrkijt - 17-11-2013 00:25

(17-11-2013 00:16)surfer0700 napisał(a):  
(17-11-2013 00:13)Tyrkijt napisał(a):  @Icharge, zarobiłem u was sporo i mi napisaliście, że stawke mozecie mi podnieść ale tylko i wyłącznie jeśli zaprosze 10 osób, którzy w ciągu tygodnia będą zarabiać 3 tysiące Wink

No to już znalazłeś jednego kandydata - mnie Jerk

O wielki Surferze, czym dla Ciebie jest marne 3 tysiące tygodniowo? Big Grin Bułka z masłem xd


RE: pp.icharge.pl kontakt - iCharge - 19-11-2013 17:39

Nie ma już żadnych problemów z komunikacją na emaile odpisujemy do godziny = )


RE: pp.icharge.pl kontakt - czabalo123 - 19-11-2013 17:40

Do godziny? jakoś wysłałem e-maila o 8 i do teraz nie mam odpowiedzi Wink


RE: pp.icharge.pl kontakt - iCharge - 19-11-2013 17:47

Aktualnie jesteśmy na emailu i odpisaliśmy na wszystkie wiadomości, więc proszę nie zmyślać..


RE: pp.icharge.pl kontakt - x44457x - 19-11-2013 18:34

Trzymajcie tak dalej z kontaktem to jest bardzo ważne Wink


RE: pp.icharge.pl kontakt - iCharge - 20-11-2013 23:09

Po to jesteśmy, żeby zapewnić wam jak najlepsze warunki do pracy.