Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pp.icharge.pl kontakt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: pp.icharge.pl kontakt (/Temat-pp-icharge-pl-kontakt-77921)

Strony: 1 2


pp.icharge.pl kontakt - Tyrkijt - 12-10-2013 11:22

Witam, czy ma ktoś jakiś kontakt do icharge oprócz maila? Smile
Ponieważ na maile mi nie odpisuja Tongue Odpisali moze komuś?
Dostalem pierwszą wypłatę, jednak na drugą troszke większą czekam od środy..
Bede wdzieczny za pomoc. pozdrawiam


RE: pp.icharge.pl kontakt - adkam12 - 16-11-2013 07:42

Mają tutaj konto oficjalne więc pewnie kontakt się polepszy, tylko niech coś poprawią w kwestii regularnych płatności, bo strasznie nieterminowo to robią.
Wierzę że skoro pojawił się ich dział to postarają się potrójnie.


RE: pp.icharge.pl kontakt - iCharge - 16-11-2013 10:22

Witamy

Cieszymy się, że możemy być zaufanym partnerem forum Zarabiam.com . Tyrkijt, przepraszamy najmocniej, rzeczywiście od środy mieliśmy opóźnienie w płatnościach. To już się nigdy nie powtórzy, Smile

Nasz mail jest aktywny, odpisujemy tak często jak to możliwe. Jeszcze raz, przepraszamy za te kilka dni opóźnienia.


RE: pp.icharge.pl kontakt - Tyrkijt - 16-11-2013 14:17

Nie wiem czy zauważyliście kiedy napisałem posta... Wink ponad 2 miesiące temu.
Zresztą, po ostatniej wypłacie, którą od was dostałem (czyli wczoraj) z opóźnieniem 8 dni, gdzie pisało, że wypłata zrealizowana była 07.11.2013r o godzinie 00:54, zmieniłem wasz serwis na easysuba Wink
Polecam ES, ponieważ terminowo wypłacają, po mają dużo więcej programów Smile Stawki może i nie są lepsze, ale jak się z nimi dogadam to nawet i 4zł dostane, poza tym lepiej wpadają leady Wink Zraziłem się do Icharge, pozdrawiam Wink


RE: pp.icharge.pl kontakt - sqmany - 16-11-2013 14:53

@UP
W dodatku zliczają normalnie kliki, nie co to na icharge, z resztą stawkę 5 zł, szybko da się zdobyć na ES


RE: pp.icharge.pl kontakt - Tyrkijt - 16-11-2013 14:57

(16-11-2013 14:53)sqmany napisał(a):  @UP
W dodatku zliczają normalnie kliki, nie co to na icharge, z resztą stawkę 5 zł, szybko da się zdobyć na ES

No leady też lepiej wpadają Smile I strona co jakiś czas nie pada Tongue
Co do stawki, to mam napisać do ES za 2 tygodnie, bo mi 4zł jeszcze dać nie chcą Smile Ale no do Icharge się zraziłem i będę polecał ES Smile


RE: pp.icharge.pl kontakt - themate0 - 16-11-2013 15:11

jestem na easysubie już miesiąć i mam aktualnie 4.50zł stawke więc nie widzę sensu zmieniać serwisu bo oferuje większa stawkę...

a teksty typu: "wole icharge bo przynajmniej zaliczaj mi kazdy lead w porownaniu do easysuba" są wyssane z palca xd


RE: pp.icharge.pl kontakt - Tyrkijt - 16-11-2013 15:18

(16-11-2013 15:11)themate0 napisał(a):  a teksty typu: "wole icharge bo przynajmniej zaliczaj mi kazdy lead w porownaniu do easysuba" są wyssane z palca xd

Nie wiem czy czytałeś ten sam temat co ja, ale nikt tutaj nie napisał o tym, że icharge zlicza leady lepiej, tylko ES zlicza lepiej niż icharge.. Wink
Czytaj ze zrozumieniem.


RE: pp.icharge.pl kontakt - Danysuw - 16-11-2013 21:58

To jest dzial dotyczacy icharge, wiec po cholere spamujecie tu o easysub? Po drugie... Tyrkijt moze i napisales post 2 miesiace temu, ale iCharge od kilku dni ma tutaj konto, wiec zamiast narzekac, to powinienes cieszyc sie, ze w ogole dostales odpowiedz. Rownie dobrze mogli to olac.


RE: pp.icharge.pl kontakt - iCharge - 16-11-2013 23:42

Stawka dla stałych użytkowników jest zmieniana, nawet, jeżeli wbijacie dużo leadów może osiągnąć ona nawet do 7 złotych = )