Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Waga reputacji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Waga reputacji. (/Temat-Waga-reputacji-77878)



Waga reputacji. - Fajka - 11-10-2013 14:56

Przydatnym dla mnie byłoby podzielenie reputacji uzyskanej z pozostałej części forum aniżeli reput za klik, za FG, itp. Ogólnie fajnie by było, gdyby nie trzeba było wertować stron z reputami w celu rozeznania się w sytuacji czy są one zdobyte czy "nabite" w refbacku. Niestety nie zawsze jest czas ogarnąć taką osobę i ostatnia moja transakcja po szybkości okazała się szybką stratą. Nie zachowałem odpowiedniej ostrożności. Wiem, że reputy to trochę taki dodatek do forum, ale jednak czasami przydatny. Moim zdaniem wystarczyłoby dodać coś takiego:

Punkty reputacji od użytkowników: 6
Punkty reputacji za posty: 122 (15 w dziale refback)
Pozytywne: 128


RE: Waga reputacji. - Admin - 11-10-2013 15:07

Technicznie nie do wykonania, dodatki tego typu nie istnieją.


RE: Waga reputacji. - m4rcin93 - 11-10-2013 15:14

Skrypt moim zdaniem nie jest trudny do wykonania, szczególnie jeśli masz programistę z tego co czytałem jakimś innym temacie. Smile


RE: Waga reputacji. - Admin - 11-10-2013 17:16

Mam, ale nie do rzeczy które według mojego uznania są zbędne. Bo jak już wspomniałem we wcześniejszym temacie, reput za refback niczym się nie różni od reputów za śmieszne zdjęcia czy ciętą ripostę.


RE: Waga reputacji. - damianus627 - 11-10-2013 17:19

No Banan, ale co innego jest jednak wrzucić śmieszny obrazek, a co innego jechać przez cały dział refbacku na CTRL+V ze słowem "klik".


RE: Waga reputacji. - kleomenes - 11-10-2013 20:02

Jeśli ktoś poświęca czas i klika w te linki to jest to taki sam reput jak za cokolwiek innego.
Moim zdaniem oczywiście Smile


RE: Waga reputacji. - Admin - 11-10-2013 21:35

(11-10-2013 17:19)damianus627 napisał(a):  No Banan, ale co innego jest jednak wrzucić śmieszny obrazek, a co innego jechać przez cały dział refbacku na CTRL+V ze słowem "klik".

Za klick bez refbacku jest warn/ban, a jeśli refback został wykonany to przecież reput jest kilkukrotnie bardziej cenny niż za w/w obrazek.


RE: Waga reputacji. - Roben - 11-10-2013 21:37

A ja polecam przy robieniu transakcji brać pod uwage staż na forum oraz ilość i jakośc postów jakie ma dany użytkownik,to jest najbardziej miarodajne a nie punkty reputacji które można bardzo szybko zdobyć.