Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 16-10-2013 15:37

(16-10-2013 13:49)draksone napisał(a):  Zarejestrowałem się,zaakceptowali moje konto i nadal nie ma mnie w bazie (minęły 3 dni).Pisałem do nich meila i nie odpisują.Miał ktoś podobny problem ?

Jak dostałeś meila że konto działa to w meilu masz login i haslo.
Nie możesz się na te dane zalogować ?

(16-10-2013 14:58)paulek99 napisał(a):  Napisałeś że stawka 10 zł , a w rzeczywistości to stawka jest 9 zł . Błąd ?

Możesz wrzucić Print Screna ?
Kiedy się rejestrowałeś ?

(16-10-2013 14:45)Kzn napisał(a):  
(16-10-2013 14:17)Sergiej napisał(a):  Witam!
warto się tam rejestrować?
proszę o info na PW

Nie warto lepiej zostać w easysubie.

Dlaczego nie warto ?
Nie warto bo nie ?
Czy masz tam konto ?
Tu masz lepsze stawki.
A każdy może działać na dwa frony lub nawet na więcej jeżeli ktoś jest obrotny.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Sergiej - 17-10-2013 13:21

Witam!
jak z wypłatami z tego serwisu?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 17-10-2013 15:41

(17-10-2013 13:21)Sergiej napisał(a):  Witam!
jak z wypłatami z tego serwisu?

Wypłąty są realizowane. Firma jest wypłącalna. Działam już tam prawie rok i nie narzekam Smile
Składasz zlecenie wypłaty i zgodnie z regulaminem do 14 dni dostajesz kasę.
Skan wypłaty jest w pierwszym poście.

Jeżeli się zarejestrujesz z linka dam kilka wskazówek


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 20-10-2013 09:30

Jak tam Wasze zarobki ?
Czy ktoś reklamuje się facebooku ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - swobi - 21-10-2013 08:59

Witam serwis jest w 100% wypłacalny dzisiaj rano dostałem takiego maila Smile

Cytat:Witaj,

Informujemy, że należności za udział w programie partnerskim serwisu hdplayer.pl zostały wypłacone.

Pozdrawiamy i życzymy udanej współpracy.
~ Załoga hdplayer.pl



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 21-10-2013 10:23

(21-10-2013 08:59)swobi napisał(a):  Witam serwis jest w 100% wypłacalny dzisiaj rano dostałem takiego maila Smile

Cytat:Witaj,

Informujemy, że należności za udział w programie partnerskim serwisu hdplayer.pl zostały wypłacone.

Pozdrawiamy i życzymy udanej współpracy.
~ Załoga hdplayer.pl

Widzę, że działasz również w konkurencji.
Możesz napisać gdzie najwięcej się reklamujesz ? Jak nie tu to na PW


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Lukaskov96 - 21-10-2013 19:52

Dzisiaj dostałem meila od właściciela "hdplayer.pl" czy tam admina, mniejsza z tym Big Grin
Napisałem: "Witam,
Jestem zarejestrowany w Państwa systemie partnerskim. Uzbierałem już 105 PLN z poleconych do programu partnerskiego, gdzie stawka za polecenie wynosi 10,5 PLN. Lecz tych pieniędzy nie mogę wypłacić. Zauważyłem, iż te pieniądze znajdują się w "Dostępne środki", lecz w rubryce "Aktualne dostępne środki ich już nie ma. Czy te pieniądze wliczają się zarobków, czy też nie?? Proszę o odpowiedź."

Na co dostałem odpowiedź po 6 dniach oczekiwania, czyli dzisiaj. Cytuję: "Witam,
Kwestia ta została zgłoszona do programistów i zostanie poprawiona.
Przepraszamy za chwilowe utrudnienia.

Pozdrawiamy,


Czyli jest szansa na wypłatę tych moich 105 PLN zarobionych z poleconych do programu partnerskiego Big Grin
[attachment=2287]


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 22-10-2013 08:26

(21-10-2013 19:52)Lukaskov96 napisał(a):  Dzisiaj dostałem meila od właściciela "hdplayer.pl" czy tam admina, mniejsza z tym Big Grin
Napisałem: "Witam,
Jestem zarejestrowany w Państwa systemie partnerskim. Uzbierałem już 105 PLN z poleconych do programu partnerskiego, gdzie stawka za polecenie wynosi 10,5 PLN. Lecz tych pieniędzy nie mogę wypłacić. Zauważyłem, iż te pieniądze znajdują się w "Dostępne środki", lecz w rubryce "Aktualne dostępne środki ich już nie ma. Czy te pieniądze wliczają się zarobków, czy też nie?? Proszę o odpowiedź."

Na co dostałem odpowiedź po 6 dniach oczekiwania, czyli dzisiaj. Cytuję: "Witam,
Kwestia ta została zgłoszona do programistów i zostanie poprawiona.
Przepraszamy za chwilowe utrudnienia.

Pozdrawiamy,


Czyli jest szansa na wypłatę tych moich 105 PLN zarobionych z poleconych do programu partnerskiego Big Grin

Jest szansa nie martw się - kasę dostaniesz.
U mnie też jest ten sam problem z poleconymi - nie wliczają się do wypłat chociaż w statystykach są.
Mają to poprawdzić też dostałem takie info.
Współpracuję z nimi juz ponad rok więc jak napisali, że zostanie popawiona to zostanie.
Musimy poczekać na poprawkę systemu albo ręcznie do doliczą.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Lukaskov96 - 25-10-2013 19:10

Jest już ok Wink Przenieśli mi pieniądze do "Aktualne dostępne środki", więc przed chwilą zleciłem wypłatę środków, czyli te 105.00 PLN, pobrałem rachunek i wysłałem im na e-mail. Czy na pieniądze muszę czekać 14 dni(czytałem regulamin jakby co) czy szybciej dochodzą w praktyce?? Jak to jest?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 26-10-2013 21:37

(25-10-2013 19:10)Lukaskov96 napisał(a):  Jest już ok Wink Przenieśli mi pieniądze do "Aktualne dostępne środki", więc przed chwilą zleciłem wypłatę środków, czyli te 105.00 PLN, pobrałem rachunek i wysłałem im na e-mail. Czy na pieniądze muszę czekać 14 dni(czytałem regulamin jakby co) czy szybciej dochodzą w praktyce?? Jak to jest?

Raz są wcześniej, nieraz później ale na pewno w ciągu 14 dni otrzymasz.