Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 05-04-2014 23:20

czesc mordki

mam sprawe:

od jutra biorę się znów za robotę, trzeba podwoić zarobki i mam takie oto pytanie: czy wam też na hdvod zalicza tak mało rejestracji ( mniej niż 5%) ?? mam tam za mały ruch, żeby oceniać, a nie chciałbym tracić cennego czasu na to, skoro elimit poprawnie zalicza, lecz z troszeczkę mniejszą skuteczność.

mi na hdvod spadła skuteczność na rejestracje do 3% przy 100-200 wejściach, a na elimit się trzyma po 20%


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - filmsonline - 08-04-2014 11:43

(05-04-2014 23:20)themate0 napisał(a):  czesc mordki

mam sprawe:

od jutra biorę się znów za robotę, trzeba podwoić zarobki i mam takie oto pytanie: czy wam też na hdvod zalicza tak mało rejestracji ( mniej niż 5%) ?? mam tam za mały ruch, żeby oceniać, a nie chciałbym tracić cennego czasu na to, skoro elimit poprawnie zalicza, lecz z troszeczkę mniejszą skuteczność.

mi na hdvod spadła skuteczność na rejestracje do 3% przy 100-200 wejściach, a na elimit się trzyma po 20%

Powiem Ci szczerze. Ja też zaczynałem od Elimit.pl i było bardzo dobrze.
Z początku byłem sceptyczny do HDvod ale jak przeniosłem tam swój ruch całkowicie - poświęciłem się aby materiały były dopracowane tj. (część optymalizuje specjalnie kreatorem HDvod) to zarabiam teraz więcej niż zarabiałem na Elimit.pl

Nie wiem jak testujesz HDvod, ale domyślam się, że na Elimit przekierowujesz większość swojego ruchu. Co Ci szkodzi 1 tydzień zrobić testy na HDvod i puścić tam cały swój główny ruch. Wtedy te testy będą miały sens dla Ciebie. Ja osobiście zarabiam więcej na HDvod niż na Elimit a same rejestracje i aktywacje nawet testowałem sobie własnym skryptem przez ok 14 dni i powiem Ci, że 100% poprawności. Mam wrażenie, że na HDvod nalicza nawet więcej wejść przez co trochę statystyki rejestracji są niższe, ale de facto sumy zarobków są wyższe i to się liczySmile

Pewnie coś zmienili tam z zabezpieczeniami o których gdzieś pisali i ta małą rozbieżność, ale zarobki wyższe więc wartoSmile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 08-04-2014 13:46

No to ja nie wiem, mam po 1k wejść na stronę średnio na 1 dzień w weekend w tyg po 500 i zarabiam 10-20 pln na dzien a w weekend, max 50 pln ;/ to jakas porazka

nie wiem już co z tym zrobic bo normalnie parodia ;/


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 08-04-2014 13:47

czasem hdplayera nie promujesz?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 08-04-2014 14:01

hdplayera nie promuje tzn?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 08-04-2014 14:14

1k wejść to minimalnie 100zł w najgorszym przypadku, a normalnie co najmniej 200zł, a twoja konwersja jest niska, ponieważ albo spamujesz gdzie się da, albo działasz na hdplayer, bo nie wiesz, że tam jest pokazana cena SMS Tongue


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 08-04-2014 15:10

nie działam na HDPLAYER, nie spamuje, mam wejścia z google +500 dziennie w ciągu 1tyg, zaś wekeend śmało 1k, gdzie mam 50-60 PLN, czyli słabo ;/ możesz mi podpowiedzieć coś??

hdplayer przerzuciłem na hdvod


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 08-04-2014 19:30

(08-04-2014 14:14)themate0 napisał(a):  1k wejść to minimalnie 100zł w najgorszym przypadku, a normalnie co najmniej 200zł, a twoja konwersja jest niska, ponieważ albo spamujesz gdzie się da, albo działasz na hdplayer, bo nie wiesz, że tam jest pokazana cena SMS Tongue

Jak widać najlepsi dają radę wyciągać z 1000 wejść po 100 zł albo i więcej.
Potwierdzam, że to prawda, u mnie takie czasy też były kiedy tyle wpadło.
Wszystko zależy kto jak i gdzie się reklamuje.

Kiedyś warto było stawiać strony, teraz google je banuje więc trzeba wiedzieć co i jak, człowiek się cały czas uczy, kto w tym siedzi to sam widzi że to nie takie proste, chyba że ktoś zna złoty środek Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 08-04-2014 19:44

Ja rozumiem Smile testuje różne sposoby. Ale bez przesady, na hdplayer mialem target rejestracji 10% min., po przejściu średnio 3-4% także coś jest nie tak


DODATKOWO NA MOZILLI wyświetla się błąd
DODATKOWO NA androidzie to samo, nie wyświetla się player z filmem aby przeszedł ;/


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 08-04-2014 20:07

U mnie osobiście na hdplayer też lepiej szło, ale jak widać są osoby , które i tu wyciągają ładną kasę.