Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - jaro225 - 06-03-2014 20:57

Dalej 1,23zł.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - mordimer12 - 06-03-2014 20:58

Czy tylko mi wyskakuje, "bad gateway?" nie działa hdplayer.pl chyba, naprawcie to szybko bo leady przepadają :\


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - suchy0001 - 06-03-2014 21:44

"Witamy,

W dniu 6.03.2014 r. wprowadzono zmianę na stronie aktywacji w portalu HDplayer wymuszoną przez usługodawcę tego PP. Zmiany te były konieczne i niezależne od Naszej woli, ale pozwolą Nam dalej legalnie działać w przyszłości. Niestety miało to znaczny wpływ na skuteczność aktywacji tego PP.
Przygotowujemy już nowy PP zamiast HDplayer.pl, który planujemy udostępnić Państwu już na dniach.

Wdrożenie nowego PP niesie za sobą wiele korzyści tj. np. wzrost skuteczności aktywacji, nowa grafika, nowa domena, portal nie mający żadnych negatywnych opinii w sieci. Będzie to idealny moment dla wszystkich Partnerów aby maksymalnie wykorzystać ten potencjał i wygenerować wysokie zarobki.

O wdrożeniu nowego PP zostaną Państwo poinformowani drogą e-mail oraz dodaniem oferty na Eforsa.pl
Do czasu nowego wdrożenia sugerujemy obecnym partnerom HDplayer.pl przełączyć się na PP PlayHD.pl, FreeHD.pl lub Elimit.pl"


ZMIANY ZMIANY ZMIANY ! LolHuhHuh


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - siemasz - 06-03-2014 23:49

Jak zrobić spację w linku na elimit? W hdplayer wystarczyło dać -


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - ololo - 07-03-2014 00:21

@up
spróbuj zamiast spacji wpisać %20 albo +


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - xjointmanx - 07-03-2014 00:30

HDPlayera nie będzie czy coś źle przeczytałem ??


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - siemasz - 07-03-2014 00:50

Nie napisali, że nie będzie, po prostu spadnie konwersja. Bardzo spadnie.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - xjointmanx - 07-03-2014 01:26

a ja zacząłem na hd player teraz około 500 plików do zmiany Sad


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 07-03-2014 22:26

Juz spadla i to bardzo. Czy ktos wie jakiej musieli dokonac zmiany?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - xjointmanx - 07-03-2014 22:37

Co zamiast HDPlayera polecacie ustawiać ?