Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 27-02-2014 22:42

22:40~ prawdopodobnie padły serwery - oby to jak najszybciej naprawili Angry

#edit
już wszystko git, ostatnio jak padły to przez całą noc nie działało Tongue


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - patrykc - 27-02-2014 23:48

Ewentualnie pytanie czy znacie może jakieś angielskojęzyczne serwisy z recenzjami filmów? do poczytania przez rss? ;>


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - szamus200 - 01-03-2014 11:27

Jak wyglądają wasze linki?
Skracacie je czy wysyłacie je całe?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - szykiryki - 01-03-2014 11:48

Ja skracam zawsze.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 01-03-2014 17:08

Ja nie slracam nigdy


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - luxiorsan - 05-03-2014 21:02

Pytanie do eForsy. Po jakim czasie od wysłania SMS przez kogoś pojawia się na anszym panelu, że mamy nowego leada?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - ololo - 05-03-2014 21:24

Cytat:Pytanie do eForsy. Po jakim czasie od wysłania SMS przez kogoś pojawia się na anszym panelu, że mamy nowego leada?


...też czujesz, że coś jest nie tak?

Dołączam się do pytania.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 05-03-2014 21:26

(16-02-2014 20:35)eforsa napisał(a):  
(16-02-2014 14:48)jaro225 napisał(a):  A co z rejestracjami?
Jeżeli wszystkie rejestracje są zaliczane, to dlaczego nie każda rejestracja jest naliczana?
Sprawdzałem to u siebie.

Nie zgadzamy się z tym! Wszystko zliczane jest poprawnie.
Dane o rejestracji - analogia do wyświetleń - zliczamy unikalne bo i tak 1 osoba rejestruje się 1 raz a następnie aktywuje konto. Jeżeli aktywuje 2 konta to dostaną Państwo obie aktywacje.

Dla Państwa najważniejszym wskaźnikiem są aktywacje i tutaj nie ma żadnych ograniczeń i limitów w ciągu dnia. Zliczamy wszystkie aktywacje na Pańśtwa konto.

Termin naliczania aktywacji:
* w przypadku subskrypcji MT aktywacje/leady rejestrowane są w statystykach panelu w momencie, gdy otrzymamy komunikat zwrotny od operatora sieci komórkowej. W praktyce wygląda to tak, że część sieci wysyła taki komunikat już po kilkudziesięciu sekundach od aktywacji, a część sieci wysyła zbiorowo wszystkie komunikaty za cały dzień w nocy po zakończeniu danego dnia. Są to rzeczy, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć, ale nie wpływa to na Państwa zarobki a jedynie na czas kiedy pojawiają się w statystykach.

Zachęcamy sprawdzić ostatnie tematy dotyczące skuteczności Naszych PP, które potwierdzają, że n owy panel działa już w pełni poprawnie i partnerzy zarabiają dużo oraz osiągają wysokie zarobki. http://zarabiam.com/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650?page=15

Od Nas dodam tylko, że przeważnie najwięksi partnerzy NIE chwalą się swoimi zarobkami na forach. Nie chcą robić sobie konkurencji i nie chcą być zasypywani mailami w stylu: "też chcę tyle zarabiać".

Pozdrawiamy serdecznie i gwarantujemy, że każdy może u Nas zarabiać duże pieniądze, ale wymaga to pewnego doświadczenia, konsekwencji działań i dążenia do osiągania zakładanych celi.


parę dni temu to napisali, a z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że kilka leadów zawsze wpada po północy ( zaległe z dnia Smile )


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - jaro225 - 06-03-2014 09:19

Ostatnio spotkałem się z tym, że ludzie się skarżą, że nie działa PIN, który przychodzi ;/


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Prizers - 06-03-2014 09:47

wyplacaja nadal?