Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - jaro225 - 12-02-2014 20:52

Ja na bloga mam aktualnie ponad 800 wejść a w linki około 250.
Do tego konwersja jest mniejsza od 3 dni.
Mnie się to nie podoba...
(może jest coś z JS iFrame, bo to mam na blogu).


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Hiuston - 12-02-2014 23:19

Co jest... cofneło na elimit panel i już gdzieś około 30-40 zł w tył!! Undecided


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - patrykc - 12-02-2014 23:22

A jeśli się komuś nie zgadza ilość kliknięć z własnej strony to od czego są statystyki? Takie rzeczy można prześledzić.
Np w przypadku Google Analytics jest piękna instrukcja... https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/gajs/eventTrackerGuide

Do tego w wordpressie przy użyciu kilku kawałków php (nawet średnio inteligentny szympans jest to w stanie zrobić) można sobie pięknie generować dynamiczne linki "do filmów" oraz śledzić z jakiego "filmu" najwięcej wyjść do pp mamy - nie wiem jak z iframe jest, ale ze 'starym' playerem tak się da. Ot przykład jak z obrazka z załącznika:


[Obrazek: 12488058164_084dab6a73_b.jpg]


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 12-02-2014 23:50

nie wiem jak wam, ale mi bodajze od 2 godzin nic nie wpada, 0 rejestracji ani wejsc


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Hiuston - 13-02-2014 00:05

@up mi też nic nie wpada, powrócił stary panel + zeżarło mi kasiorke Sad


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 13-02-2014 00:15

ta, cofnelo kase do stanu z 10 lutego Sad oby to naprawili jak najszybciej Tongue


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Malkolm - 13-02-2014 00:54

http://panel.eforsa.pl tu się logujcie, z tym jest wszystko ok. Coś jest nie tak z naliczaniem wejść na nowych linkach


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Zarobiony_Koles - 13-02-2014 06:22

Nie zalicza chyba mi aktywacji... Mam po 10-20 rejestracj i wizyt z drugie tyle a aktywacji zero..


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 13-02-2014 11:23

U mnie dniówki wyglądają 70-100 zł, gdy zawsze były 150+ Smile wydaję mi się że to zależy od dnia..


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - kikuss23 - 13-02-2014 22:49

Mam pytanko odnosnie wyplat.Obecnie mieszkam poza granica polski, a chce zlecic wyplate na konto ktore posiadam w polsce, ale jest maly problem bo trzeba wyslac jakis rachunek.Co mam zrobic?.