Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - jaro225 - 10-02-2014 22:09

Nie konwersacja, a konwersja Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - acrossv13 - 10-02-2014 22:15

Ło Smile Dzięki za upomnienie bo dzisiaj jestem tak zajechany ... Smile

@topic eForsa , kiedy i jakie będą nowe programy ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - wrnn - 11-02-2014 22:26

Znajdzie się ktoś, kto pomoże z hdplayer? Wink

Wysłane z xperii Z za pomocą Taptalk


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Kede - 12-02-2014 01:01

Jakiej konkretnie potrzebujesz pomocy?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - patrykc - 12-02-2014 10:58

(11-02-2014 22:26)wrnn napisał(a):  Znajdzie się ktoś, kto pomoże z hdplayer? Wink

Wysłane z xperii Z za pomocą Taptalk

Może pomogę (np w zamian za refa) wszystko zależy jakiej pomocy potrzebujesz.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - wrnn - 12-02-2014 14:39

Jak zacząć z tymi filmami, bo jakoś mi nie idzie..zarabiałem tylko na fires przez spam..

Wysłane z xperii Z za pomocą Taptalk


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - patrykc - 12-02-2014 18:36

Mi też ostatnio nie idzie (w najlepszym momencie miałem po 100zł/dziennie -o stronie zapomniałem i zdziwił mnie nagły ruch). Ale ja to zarabiałem stroną z treścią z filmwebu kilkukrotnie przetłumaczoną i "playerem" (automatycznie wygenerowany tytuł i link, pobrany z wpisu obrazek) i umiejętnie podlinkowaną gotlinkiem (po ostatnich zmianach już tak łatwo nie wchodzi).
Na dzień dzisiejszy to generuję 20-40 przekierowań na PP dziennie (a przynajmniej tak mi wychodzi ze statystyk GoogleAnalytics) . Aktywacji z tego jest może coś raz w tygodniu. Aktualnie dywersyfikuję źródła zarobku na inne pp niż hdplayer.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 12-02-2014 19:30

ja tez odkąd wprowadzili nowy panel mam 2-3 razy mniej wizyt, pieniędzy nie wiem, bo krucho u mnie ostatnio.

mam jeszcze jedno pytanie:


czy mieliście refów, którzy gdy się rejestrowali wpisywali wasz e-mail zamiast rejestracji przez link polecony? ja w ten sposób uzbierałem 2 poleconych, ale ani złotówki nie dostałem, mimo że regularnie zarabiają


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Malkolm - 12-02-2014 19:36

też mi się wydaje że coś jest nie tak ze zliczaniem wejść. Na stronach na których promuję mam sporo wejść, a na eforsie dużo mniej, a nie wierzę że ktoś wszedł i nie kliknął w link.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Tomeg622 - 12-02-2014 19:48

U mnie tak samo, na nowym panelu o wiele gorzej z wizytami. D: