Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 08-02-2014 20:47

@up
Tak jest.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - erold - 09-02-2014 16:16

Panowie mam pytanie. 2 dni temu założyłem FP dzisiaj będę miał około 2.5 k like na nim. Jeżeli wstawię tam link z hdplayer to jest możliwość że jednak ktoś się zarejestruje i wypełni ofertę ? czy FP jest słabym miejscem na promowanie takich rzeczy. Aha no i pytanie czy FB nie blokuję linków z hdplayer. Czekam na odpowiedź


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - badii - 09-02-2014 16:27

zeby tam sie zalogowac, to musze tego esa wyslac? :lol:


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 09-02-2014 17:17

Ciekawe kiedy wprowadzą nowe programy i jeden panel do wszystkiego. Oczywiście przydały by się statystki rozbudowane. Pisali juz o tym jakiś czas temu ale na razie cisza....


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - elo13 - 09-02-2014 17:36

(09-02-2014 16:27)badii napisał(a):  zeby tam sie zalogowac, to musze tego esa wyslac? :lol:

a po co chcesz doarabiac do tych 300 euro dziennie z sygnaturki? Lol


pp.hdplayer.pl tak wejdz


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - erold - 09-02-2014 17:58

Wstawiłem przed chwilą link z hdplayer na swojego FP - aktywny i oczywiście przez 10 minut 0 wejść w link..


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - viper2013 - 10-02-2014 13:40

Zleciłem wypłate w środe wysłałem rachunek pisze że wypłata zrealizowana w piątek dzisiaj jest poniedziałek a ja nie mam jeszcze kasy na konciesmutny


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - acrossv13 - 10-02-2014 14:03

No bo może jeszcze nie zaksięgowana ? Xpokerface


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Damascenon - 10-02-2014 14:24

Jak eforsa zakladala dzial to widzialem ten nowy pogram Wink Calkiem ciekawie to wygladalo ^^ Maja jeszcze troche do poprawienia ale nie jest zle ^^


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - jaro225 - 10-02-2014 17:50

Mam pytanie, czy wy też zauważyliście nagły spadek aktywacji?
Jak codziennie miałem 10% konwersji (rejestracje na aktywacje), tak dzisiaj i wczoraj aż 4%...