Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - rozekrr - 04-02-2014 09:02

Ja mam wrażenie że wczoraj ktoś poleciał w kulki i leadów nie wpuszczał...
Dziwne bo staty normalne a leadów 0 - gdy codziennie je miałem...


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - sajmon1990 - 04-02-2014 09:06

Zamiencie linki na jakieś skracacze ze statystykami i zobaczycie czy wam wejścia zalicza bo u mnie na bank jest coś nie tak

ponad 50% wejść nie zalicza i widzę, że nie tylko u mnie...


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - aero2 - 04-02-2014 10:09

Dane do rachunku to trzeba wszystkie wypełnić, czy wystarczą takie jak w Fires?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Malkolm - 04-02-2014 10:12

Wszystkie. W sumie tak samo jak teraz w fires. Nie zapomnij o wysłaniu rachunku na podany przez nich adres


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Tomeg622 - 04-02-2014 19:02

Jak to wszystkie? Czyli jednak bez firmy nie można zarabiać?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - jaro225 - 04-02-2014 19:07

Można...
Jeśli nie masz firmy, to to pole zostawiasz pustę, a w miejsce NIPu wklepujesz swój pesel.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Malkolm - 04-02-2014 19:08

Tzn? jeśli nie masz numeru NIP to podajesz PESEL, nie trzeba mieć firmy


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - acrossv13 - 04-02-2014 19:11

@up . Pytasz się o to 2 raz chociaż mialeś odpowiedź -_- Właśnie w taki sposób robi się spam ...

Tak w NIP wpisujesz swój PESEL ! Nie trzeba mieć FIRMY !


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Mauorycy - 05-02-2014 18:57

Znalazłem pewną stronę w internecie http://www.eonline.pl, ciekaw jestem do kogo należy i jak kształtuje się jego konwersja, bo ruch na niej spory Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Doragon - 06-02-2014 11:12

Czym skracacie linki?
Coś co nie powoduje problemów.