Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - matek697 - 26-01-2014 00:33

(26-01-2014 00:17)creativeD napisał(a):  http://zapodaj.net/ba42ca1a9fa50.png.html
http://zapodaj.net/cea949d7e0b73.png.html
hehe Smile

fajnie, że wszystko widać na tych screenach
forum o zarabianiu w internecie a ludzie nie potrafią zrobić screena a potem go wrzucić tak, żeby innym nie sprawiało problemów go odczytanie

PS. ja wczoraj 30 zł
powinni dawać jakieś grosze przynajmniej za te rejestracje mailowe, robi im się lista maili przecież


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - patrykc - 26-01-2014 13:29

Cytat:No właśnie chyba za polecenie partnera (na np. pp.hdplayer.pl) dostaje się 1 zł a jak ktoś zarejestruje się np. na hdplayer.pl i aktywuje konto to dostajesz 10 zł.

Zaraz... to czemu ja dostaję tylko 8zł za rejestracje/sms? Na stronie eforsa również widzę stawkę 10zł (jak się rejestrowałem 2 lata temu było 8zł) - to stawki za rejestracje nie są automatycznie zwiększane?

U mnie aktualnie średnio z rejestracjami jest bo strona nieaktualizowana i nie pozycjonowana, ale w szczytowym okresie (premiera "zmierzchu") miałem 10-15 rejestracji dziennie (80-120zł).
(I tak dobrze jak na stronkę z treścią wymieszaną przez google translate...)

Wiem, nie ten temat, ale poszukuję programu partnerskiego pokroju hdplayera na rynki angielskojęzyczne (czyt mającego angielskojęzyczna stronę i systemy płatności oraz płacącego w usd/eur).


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 26-01-2014 18:55

Nadal serwery nawalają na hdpalyer, po kliknięciu w link można pójść na piwoSmile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 26-01-2014 19:14

wczoraj to samo, od 18 do 23 tak jest teraz xd

jak juz ktos wejdzie w link to nie da sie zarejestrowac ( wywala error na koncu ) Sad a mam taką zajebistą konwersje jak nigdy <cry>


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - suchy0001 - 26-01-2014 19:33

podobno miały stać na nowych serwerach dedykowanych ale coś mi tu nie pasuje Tongue słabo ogarniają ten ruch


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - siemasz - 26-01-2014 20:11

Wchodzą wam w ogóle jakieś aktywację?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 26-01-2014 20:19

Wchodzą ale zamiast 10 aktywacji to jest dwieSmile Jak tego nie zrobią to lipa będzie. Bo największy ruch zawsze jest wieczorami. W ciągu dnia jakoś to jeszcze śmiga.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - suchy0001 - 26-01-2014 20:21

wieczorami coś jest nie halo.nic nie wpada..


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - ololo - 26-01-2014 22:05

Mam te same spostrzeżenia w przypadku pobierzpliki... Oj niedobrze to wygląda ;/


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - siemasz - 26-01-2014 22:32

Czuję, że dużo kasy dziś przeszło koło nosa :/