Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - arek105 - 20-01-2014 00:04

Linki się wolno ładują lipa straszna wycofuje Tongue się bo nic nie ugram tutaj Sad


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - mordimer12 - 20-01-2014 13:22

Ja wczoraj 30 zł, a teraz już nic Sad da ktoś jakąś podpowiedź dla początkującego? Sad


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 20-01-2014 15:37

Nie placz tylko kabinuj i ucz sie a wyniki powoli przyjda. Nikt Ci swoich sposobow na zarabianie nie powie


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Hiuston - 20-01-2014 17:03

(20-01-2014 13:22)mordimer12 napisał(a):  Ja wczoraj 30 zł, a teraz już nic Sad da ktoś jakąś podpowiedź dla początkującego? Sad

Też tak miałem są lepsze i gorsze dni musisz się postarać a na pewno Ci się uda. Smile
Np. U mnie niedziela była dosyć słaba a dzisiejszy dzień pięknie sypie pieniążkami. Big Grin


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - erold - 20-01-2014 17:18

Chętnie przyjmę pomoc od osoby która mnie lekko wprowadzi w świat HDplayera. Proszę się odezwać w temacie lub na PW.

GG : 10546804


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - mordimer12 - 20-01-2014 18:56

Ja myślę że konwersja by była na prawdę duża gdyby nie to, że trzeba mieć te 30 zł na koncie Sad


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 21-01-2014 10:19

Konwersja była by lepsza jak by serwery były lepsze i strona by sie szybciej ładowa na hdplayer


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - koza09 - 21-01-2014 14:41

Ilość wizyt: 4
Ilość rejestracji: 0
Ilość aktywacji: 1
Skuteczność (wejścia na rejestracje): 0 %
Skuteczność (rejestracje na aktywacje): 0 %

Ciekawe...


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - gutek126p - 21-01-2014 17:49

Na elimit zalicza rejestrację i tp z poza Polski (Np:UK,USA).niby jest tam wybór kraju ale czy to działa ??>?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - eforsa - 22-01-2014 14:13

(21-01-2014 10:19)czainik111 napisał(a):  Konwersja była by lepsza jak by serwery były lepsze i strona by sie szybciej ładowa na hdplayer

Pracujemy nad tym i inwestujemy w kolejne maszyny dedykowane aby sprostać coraz większym ruchem generowanym na stronach i coraz większą ilością nowych partnerów. Przechodzi do Nas codziennie kilka / kilkanaście partnerów od konkurencji bo po prostu u Nas zarabiają najwięcejWink
Dziś już nie powinno być przeciążeń, ale mimo wszystko cały czas będziemy ulepszać ta strukturę i wprowadzac kolejne optymalizacje.