Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Slasher1 - 12-10-2013 13:43

Uważajcie na takie programy partnerskie, tutaj reklamujecie filmy które można oglądać w kinach, kupić więc tutaj jest łamanie praw autorskich.. W programach typu doładowanie,lokalizator czegoś takiego nie ma.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - sialala5 - 12-10-2013 13:45

Nie ma tutaj łamania praw autorskich ponieważ to jest taki same fake jak na easysub.

Ten PP jest już stary, od dawna to juz jest. Reklamujecie link do filmu, ktoś wchodzi na niego i wyskakuje mu rejestracja, jak sie zarejestruje i zaplaci to wy dostajecie kase...a uzytkownik nie dostanie filmu bowiem ten serwis nie umozliwia ogladania filmow to jest taki same fake jak video na easysub.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Slasher1 - 12-10-2013 13:48

A myślicie że np. ITI Cinema będzie sprawdzało czy to umożliwia obejrzenia filmu?
Jeden z najnielegalniejszych programów partnerkich Big Grin


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - sialala5 - 12-10-2013 15:12

Przeciez nie hostuja na swoim serwerze plikow video wiec nie lamia zadnych praw.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Lukaskov96 - 12-10-2013 16:10

Mam na koncie 52.50 PLN, lecz nie mogę ich wypłacić, wiecie dlaczego?
Screen z danych konta:
[attachment=2225]
Pieniądze nie przeszły na "Aktualne dostępne środki". Przecież uzbierałem minimum do wypłaty, czyli 50 zł.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Br0nek1234 - 12-10-2013 17:28

Cytat:6.3. Wynagrodzenie wypłacane będzie Partnerowi każdorazowo po zgromadzeniu co najmniej 100 zł na koncie Partnera.



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 12-10-2013 17:53

(12-10-2013 09:54)Szaman1644 napisał(a):  UU serwis jest całkiem ciekawy. Ktoś próbował na nim zarabiać poprzez FanPage??? A i czekamy na jakiś dowód z banku tak jak koledzy wyżej pisali Smile

Potwierdzenie przelewu

[Obrazek: maaphy.jpg]


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - damianus627 - 12-10-2013 17:54

Zobaczę jak będzie na tym serwisie. Stawki dobre więc można spróbować.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 12-10-2013 18:00

(12-10-2013 16:10)Lukaskov96 napisał(a):  Mam na koncie 52.50 PLN, lecz nie mogę ich wypłacić, wiecie dlaczego?
Screen z danych konta:

Pieniądze nie przeszły na "Aktualne dostępne środki". Przecież uzbierałem minimum do wypłaty, czyli 50 zł.

Wchodzisz w wypłaty. Wpisujesz jaką kwotę chceszs wypłacić. Następnie po prawej stronie w tabelce pojawi się Twoja wypłata. Następnie na meila otrzymasz wiadomość żeby zapisać rachunek i wysłać do nich. Rachunek pobierasz z zakładki Wypłaty -historia wypłat -pobierz rachunek. Zapisujesz i wysyłasz. Następnie czekasz do 14 dni na przelew zgodnie z regulaminem.
Trochę długo się czeka ale kasa dochodzi.

(12-10-2013 17:54)damianus627 napisał(a):  Zobaczę jak będzie na tym serwisie. Stawki dobre więc można spróbować.

Jak się ma dobre sposoby reklamowania to można trochę wyciągnąć Idea


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Lukaskov96 - 12-10-2013 18:53

@Br0nek1234 czytałem regulamin, lecz co innego w regulaminie piszą a co innego jest napisane na ich stronie(screen):
[attachment=2227]
Wychodzi na to, iż wypłata będzie dostępna od 100 PLN. Mogliby chociaż zmienić rok w stopce strony oraz napisać krótki "FAQ"