Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 15-01-2014 17:11

jeśli nie prowadzicie działalności gospodarczej to NIP = PESEL


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - szamus200 - 15-01-2014 17:39

Mam problem bo nie wysłałem rachunku jeszcze a dostałem e-mail, że "Informujemy, że należności za udział w programie partnerskim serwisu hdplayer.pl zostały wypłacone." czy to oznacza, że wypłata poszła czy muszę go wysłać?
Sorry, że tyle pytań zadaje ale pierwszy raz zlecam wypłatę z rachunkiem.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 15-01-2014 18:05

Kqestie podatkowe czy sie rozliczac czy nie to Twoja indywodualna sprawa

Ile razy o tym rachunku mam pisac?
Generujesz rachunek, zapisujesz go. Nastepnie przychodzi Ci meil gdzie go wyslac.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - bubu234 - 15-01-2014 18:56

themate0: Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Osoba fizyczna nie prowadząca DG też może mieć NIP, co więcej, nie musi być pełnoletnia, żeby NIP posiadać. Sam mając naście lat do pierwszej pracy wyrobiłem NIP, po kilku latach jak założyłem firmę ten nip został mi przydzielony jak NIP firmy.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - nasgaroth - 15-01-2014 19:40

(15-01-2014 18:56)bubu234 napisał(a):  themate0: Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Osoba fizyczna nie prowadząca DG też może mieć NIP, co więcej, nie musi być pełnoletnia, żeby NIP posiadać. Sam mając naście lat do pierwszej pracy wyrobiłem NIP, po kilku latach jak założyłem firmę ten nip został mi przydzielony jak NIP firmy.

Owszem, tak było do 1 września 2011 roku. Od tego czasu osoby nie prowadzące działalności gospodarczej używają peselu jako identyfikator podatkowy.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - bubu234 - 15-01-2014 20:00

Ok, to zwracam honor ;-)


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - rozekrr - 16-01-2014 09:14

Jak dla mnie to eforsa nie jest poważna, czekam na odpowiedź tutaj w temacie bodajże 2 dzień i nic... Jeżeli macie taką osobę do odpowiedzi, to proponuję ją zmienić.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 16-01-2014 14:06

Coś nie chodzi HDplayer białe okno wyskakuje;/


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - karusek - 16-01-2014 16:44

http://scr.hu/0ia5/sp9kd zostało deaktywowane?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - eforsa - 16-01-2014 17:35

(16-01-2014 09:14)rozekrr napisał(a):  Jak dla mnie to eforsa nie jest poważna, czekam na odpowiedź tutaj w temacie bodajże 2 dzień i nic... Jeżeli macie taką osobę do odpowiedzi, to proponuję ją zmienić.

Panie Robercie dziękujemy za zgłoszenie. Musimy przyznać, że nie czytamy tego forum "od deski do deski" i czasami może Nam coś umknąć. Staramy się jednak reagować na zgłoszenia użytkowników i na nie odpowiadać. Podam informację dla wszystkich:

Jeżeli jest problem z jakimś PP, coś nie działa, zauważą Państwo jakąś anomalię to proszę nie pisać tego na forum a od razu wysłać do Nas na email: [email protected]


W ten sposób zareagujemy od razu na taką informację i nie zniknie w gąszczu innych postów.

Wracając do Pana zgłoszenia:
Faktycznie była różnica 10 zł w wymienionych przez Pana statystykach. Błąd leżał po stronie naszego pracownika, który omyłkowo dopisał Panu 1 dodatkową aktywację (przez pomyłkę). Wyrównaliśmy już te statystyki (oczywiście na Pana korzyść, czyli do tej wyższej stawki). Przepraszamy za ten błąd.