Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 15-01-2014 12:07

Musiszmiec konto bankowe zeby kasa przychodzila. Pisali tez ze wyplaty moga byc na paypala. Wiec sam sobie odpowiedz czy trzebamiec 18 latSmile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - rozekrr - 15-01-2014 12:16

Ponawiam pytanie dlaczego w zakładce "Zarobiłeś w sumie" mam np. 50 zł a w zakładce "Dostępne środki" mam np. 40 zł ?
Od czego to zależy? Adminie eforsa ominąłeś to pytanie Wink


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - szamus200 - 15-01-2014 13:12

Chodzi mi o to, czy żeby wypłacić muszę podawać wszystkie dane czy wystarczy imię, nazwisko i numer konta?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - rozekrr - 15-01-2014 14:04

Tak wystarczy, gdybyś wszedł w widok profilu widziałbyś sam Wink


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - szamus200 - 15-01-2014 14:09

Jakoś nie bo przy rubryce : Miasto, Kod Pocztowy, Adres i Nip pokazuje się, że Nie może być puste więc?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - rozekrr - 15-01-2014 14:13

A tak, teraz sam dostrzegłem, bo podczas rejestracji tego nie było.
Także wychodzi na to że trzeba mieć 18 lat bez NIP'u nie przejdzie...


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 15-01-2014 15:25

Mozesz w Nip wpisac byle co I Cie pusci dalej. Jezeli chcesz z tych zarokow rozliczyc sie z urzedem skarbowym to lepiej podac prawdziwe dane bo takie beda widnialy na rachunku. Jezeli nie bedziesz sie rozliczal wpisuj co chesz. Imie i nazwisko i numer rach podaj prawdziweSmile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - bubu234 - 15-01-2014 15:39

NIP można wyrobić będąc nieletnim.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - rozekrr - 15-01-2014 16:23

(15-01-2014 15:25)czainik111 napisał(a):  Mozesz w Nip wpisac byle co I Cie pusci dalej. Jezeli chcesz z tych zarokow rozliczyc sie z urzedem skarbowym to lepiej podac prawdziwe dane bo takie beda widnialy na rachunku. Jezeli nie bedziesz sie rozliczal wpisuj co chesz. Imie i nazwisko i numer rach podaj prawdziweSmile
I co potem oni przy rozliczaniu się podają imię, nazwisko, adres, a Ty masz dla US się tłumaczyć czemu się nie rozliczyłeś Wink?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - szamus200 - 15-01-2014 17:00

Jeśli już pobrałem rachunek to gdzie mam go wysłać? Do nich na poczte?