Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - kikuss23 - 14-01-2014 21:57

(14-01-2014 21:36)bubu234 napisał(a):  Wg skracarki goo.gl mam ponad 3 razy więcej wejść, niż widoczne jest w panelu. Guglowi wierzę, więc coś nie tak z panelem pp.hdplayer.pl.

Mam to samo


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - rozekrr - 14-01-2014 22:00

Ktoś może wie od czego zależy na hdplayer "Zarobiłeś w sumie" i "Aktualnie dostępne środki" - po jakimś czasie niektóre leady przechodzą dopiero do aktualnie dostępnych, a niektóre idą od razu. Od czego to zależy?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 14-01-2014 22:01

Nigdy na 100% nie dowiesz sie czy wszystko system zlicza czy nie i czy nas nie roluja. Tak czy inaczej zarobic sie da i to chyba najwazniejsze.
A czy ktos zna pp z filmami ktory mozna za granica polecac?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - kikuss23 - 14-01-2014 22:18

Przydałby się ulepszyć system statystyk, z których można by było zobaczyć, z jakiej strony wpadł lead Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - eforsa - 14-01-2014 22:57

(14-01-2014 21:57)kikuss23 napisał(a):  
(14-01-2014 21:36)bubu234 napisał(a):  Wg skracarki goo.gl mam ponad 3 razy więcej wejść, niż widoczne jest w panelu. Guglowi wierzę, więc coś nie tak z panelem pp.hdplayer.pl.

Mam to samo

W panelu przedstawiane są tylko UNIKALNE wizyty. Jeżeli 1 osoba przejdzie z Państwa linków np. 3 razy w ciągu 1 dnia to naliczone zostanie tylko 1 wejście.
Jednocześnie rejestracje oraz aktywacje naliczane są zawsze! Jeżeli dana osoba aktywowała by 2 razy dane konto nawet przez pomyłkę, zostaną naliczone obie aktywacje.

Unikalne wizyty zostały wprowadzone ponieważ mieliśmy ataki na naszą stronę celem jej przeciążenia i awarii. Zmiany pozwoliły Nam zabezpieczyć się i zagwarantować ciągłe działanie portali.

(14-01-2014 22:18)kikuss23 napisał(a):  Przydałby się ulepszyć system statystyk, z których można by było zobaczyć, z jakiej strony wpadł lead Smile

W niedalekiej przyszłości zostanie wprowadzona taka funkcjonalność. Szykuje się dużo udogodnień, rozbudowa całego panelu partnerskiego oraz planujemy systematycznie wdrażać kolejne PP.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - hunterpl444 - 14-01-2014 23:04

(14-01-2014 22:00)rozekrr napisał(a):  Ktoś może wie od czego zależy na hdplayer "Zarobiłeś w sumie" i "Aktualnie dostępne środki" - po jakimś czasie niektóre leady przechodzą dopiero do aktualnie dostępnych, a niektóre idą od razu. Od czego to zależy?

Dołączam się do kolegi pytanie również proszę o odpowiedź. Jednocześnie chciałbym powiedzieć że od wczoraj testuję ten HDplayer i jestem zaskoczony wynikami przy tak małym nakładzie pracy


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - arek105 - 14-01-2014 23:05

Ja mam do was pytanie i do admina Big Grin
Wam też się linki tak długo ładują? (około 5 sec)

Edit:

Już ok Tongue


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - JustinTime - 14-01-2014 23:25

Witam, kiedy sa akceptowane konta w jakich chodzinach(aktywowane)
bo chciałem spróbować czy tutaj będę mial większe zyski ;p przy 6 tysiącach wejść


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - bubu234 - 15-01-2014 09:33

Planujecie uruchomienie iframe do eseks i banerów pionowych?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - szamus200 - 15-01-2014 11:01

Czy trzeba mieć 18lat żeby wypłacić pieniądze?