Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - patryk0407 - 02-01-2014 15:46

Może będą przyjmowali w ten weekend albo aż po nim, wiesz sam jakie dni teraz mamy to się nie dziw że mogą nie pracować czy coś Wink


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - siemasz - 02-01-2014 16:04

Wiem, ale to opóźni wypłaty, bo mają 14 dni od przyjęcia rachunku, a z nimi też się nie spieszą.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 02-01-2014 16:18

takie pytanko, bo pp.elimit.pl to jest rowniez ich strona, tylko jest pewien problem

gdy zlecam wyplate nie przychodzi potwierdzenie, ze musze wyslac racunek na email: rozliczeniaibea~@..

e-mail ten mam bo na freehd i hdplayer zlecalem wyplate kilka razy, wiec jak to jest z elimit.pl?

zarabia ktos tam? wyplacaja pieniadze mimo braku potwierdzenia wyplaty?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Takeo - 02-01-2014 18:51

Działam w innym programie z filmami, ale zastanawiam się jak tutaj jest z wypłatą. Trzeba generować rachunek i czekać coś wysyłać im, podpisywać czy jak ? Ile trzeba czekać na wypłatę, co ile można ją zlecać, jak szybko dochodzą pieniądze ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - siemasz - 02-01-2014 19:40

Tak, trzeba im wygenerować rachunek ze swoim kompletem danych i kwotą wypłaty, wysłać, dopiero po jego odebraniu zaczyna biec 14 dni, które mają na wykonanie wypłaty, ja zwykle czekam jakiś tydzień.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Takeo - 02-01-2014 22:01

wypłata raz w miesiącu ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 02-01-2014 23:16

(02-01-2014 22:01)Takeo napisał(a):  wypłata raz w miesiącu ?

Wypłatę możesz zlecić jak Ci sie uzbiera 50 zł Smile
Jeżeli chodzi o kwestię 14 dni to jeżeli będziesz przynosił odpowiednie profity, to możesz mieć kasę o wiele szybciej.
Można się w tej kwestii dogadać.
Ale standardowo jest 14 dni, których się trzymają i wypłacają.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 03-01-2014 15:28

dobra czainiki teraz mi powiedz jedna rzecz.

jak zlecam wypłate na pp.elimit.pl to mi w ogole nie przychodzi e-mail potwierdzajacy wyplate, zebym im wyslal rachunek

czy jest to jakis blad z ich strony czy musze sam sie domyslec, ze rachunek mam im wyslac na tego e-maila co na freehd?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 03-01-2014 18:33

Ja na elimit.pl nie dzialam. Wjec nie wiem jak tam jest


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Czesky - 03-01-2014 18:44

Działa jako-tako ten program partnerski? Może wykorzystałbym go na jednej ze stron tematycznych, aczkolwiek nie chciałbym się wpakować podobnie jak z easysub/fires, na brak wypłaty - jak wygląda sytuacja?