Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 23-12-2013 12:25

Wypłacać można od 50 zł.
W regulaminie jest zapis, że do 14 dni kasa jest wysyłana od wystawienia rachunku.

Szybsze wypłąty są możliwe jak uprzednio się to ustali z właścicielem.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 23-12-2013 12:49

W jaki sposob się z nimi skontaktować o szybszą wypłatę?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 23-12-2013 15:09

(23-12-2013 12:49)creativeD napisał(a):  W jaki sposob się z nimi skontaktować o szybszą wypłatę?

Jak zlecisz wypłatę to przyjdzie Ci meil żeby wysłać rachunek. Wtedy odpiszesz ....


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 24-12-2013 00:14

Odpisałem im z rana i nie ma odpowiedzi a mam 160 zl do wypaty i boje sie ze mi sie wypłacą. Nie wiecie moze w jakie dni zlecaja wyplaty?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 24-12-2013 16:20

Zlecał ktoś jakieś wypłaty ostatnio? zarabia ktoś poprzez ten serwis?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 25-12-2013 20:42

Tak zarabiam regularnie od prawie roku. Wyplaty dzialaja. Nie masz sie co bac o kase chyba ze zamkna interes ale na to chyba na razie sie nie zapowiada.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Takaon - 25-12-2013 20:50

Są dowody ale coś nie dokońca ufam temu serwisowi...


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - kolorpurpury - 25-12-2013 20:59

Czy można zarabiać nie mając swojej strony internetowej? Czy jeśli sie poda jakąś stronę przy rejestracji (nawet swojego jakiegoś bloga) to można reklamować to w innych miejscach? Można zarabiać z wielu źródeł? Przykładowo na facebooku, Youtube ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 25-12-2013 22:36

(25-12-2013 20:59)kolorpurpury napisał(a):  Czy można zarabiać nie mając swojej strony internetowej? Czy jeśli sie poda jakąś stronę przy rejestracji (nawet swojego jakiegoś bloga) to można reklamować to w innych miejscach? Można zarabiać z wielu źródeł? Przykładowo na facebooku, Youtube ?

Możesz wpisać w pole blog lub forum. Ja reklamuję gdzie się da.

(25-12-2013 20:50)Takaon napisał(a):  Są dowody ale coś nie dokońca ufam temu serwisowi...

Nic na siłę


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 25-12-2013 22:42

Wiem ze do 14 dni wypłaty zlecają po odbiorze rachunku, ja im rachunki wysłałem już 2 dni temu i jeszcze na stronie pisze że nie dostarczono. Więc mam pytanie do ilu mniej więcej dni zlecali wam dni ?