Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 14-12-2013 18:03

(14-12-2013 17:48)themate0 napisał(a):  jaka tu jest w końcu stawka na start + wypłacalni na 100%?

Według informacji, która jest na stronie to 10 zł, ale zawsze można negocjować na większą Smile
Są wypłacalni, dowody wypłat były wklejane, musisz przejerzeć temat.

(14-12-2013 18:01)BlackElegant napisał(a):  Szkoda że pesel trzeba podawać ; /

Co do nr pesel to właśnie go usuneli.
Nie trzeba już go podawać.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - siemasz - 14-12-2013 22:12

Jak próbuje usunąć ten pesel to pojawia mi się napis "to pole nie może być puste", ale skoro już go nie wymagają, to może nie był im do niczego i tak potrzebny.
@czainik111 a Tobie podnieśli stawkę?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 14-12-2013 22:19

(14-12-2013 22:12)siemasz napisał(a):  Jak próbuje usunąć ten pesel to pojawia mi się napis "to pole nie może być puste", ale skoro już go nie wymagają, to może nie był im do niczego i tak potrzebny.
@czainik111 a Tobie podnieśli stawkę?

Ja mam stawkę większą, ale nie podam Wam jaką dokładnie.
Ja u siebie w danych nie mam już pola Pesel


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - teedzio - 15-12-2013 16:36

Czekam od piątku na aktywacje konta. Ile można czekać?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 15-12-2013 16:40

Aż aktywująSmile może śpią przez wekend


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - PDPUSIUP - 15-12-2013 19:16

Nawet spoko tylko ja dopiero robie swój serwis Tongue



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 15-12-2013 22:12

mam jeszcze jedna sprawe:

jest tutaj ktos to zarabia na tej stronce promujac filmy na yt? rzadko takie spotykam dlatego pytam

mam pełno wypozycjonowanych premierowych filmów tylko nie wiem czy mi się tutaj opłaci,
aktualnie mam linki z fires.pl, ale tam średnio 20-30 leadów co daje 100-150zl dziennie, może tutaj będzie lepiej?

poleca ktoś ten serwis? jeśli tak to który ten hd player jest najlepszy bo widziałem kilka Tongue

##
edit, tutaj do każdego programu muszę się oddzielnie rejestrować czy jedno konto obejmuje wszystkie?

@down
jutro się odezwę, ja mam też parę filmów z wakacji, pierw miałem tam linki z astrocash, potem easysub a teraz fires. Kanał mi usuneli tylko raz za prawa autorskie, więc w innych serwisach nie ma z tym problemu, chyba ze hdplayer to jakiś wyjątek.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 15-12-2013 22:31

(15-12-2013 22:12)themate0 napisał(a):  mam jeszcze jedna sprawe:

jest tutaj ktos to zarabia na tej stronce promujac filmy na yt? rzadko takie spotykam dlatego pytam

mam pełno wypozycjonowanych premierowych filmów tylko nie wiem czy mi się tutaj opłaci,
aktualnie mam linki z fires.pl, ale tam średnio 20-30 leadów co daje 100-150zl dziennie, może tutaj będzie lepiej?

poleca ktoś ten serwis? jeśli tak to który ten hd player jest najlepszy bo widziałem kilka Tongue

##
edit, tutaj do każdego programu muszę się oddzielnie rejestrować czy jedno konto obejmuje wszystkie?

Na yt nie promuje bo tam blokuja konta. Chyba ze ktos wie jak to obejsc.
Do kazdego prpgramu trzeba rejestrowac sie oddzielnie.
Napisz na pw to Ci powiem wiecej.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 18-12-2013 14:49

ile sie czeka na aktywacje konta?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 18-12-2013 15:39

(18-12-2013 14:49)themate0 napisał(a):  ile sie czeka na aktywacje konta?

W ciągu dnia powinni Ci aktywować, chyb że jest weekend.
A ile już czekasz ?