Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zwiększenie ilości znaków w stópce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: zwiększenie ilości znaków w stópce (/Temat-zwiekszenie-ilosci-znakow-w-stopce-77779)

Strony: 1 2 3


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 10-10-2013 15:02

(10-10-2013 14:56)marcel_kk napisał(a):  jestem za zwiększeniem, ale na zasadach:
- zależne od ilości postów ( np. do 500 postów 100 znaków, 500-1000 postów 150 znaków, powyżej 1000 postów 200 znaków)
- lub w zależności od stażu na forum

takie rozwiązanie też dobra rzecz wtedy żaden świeżak tak szybko stópki nie zapełni


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - bios - 10-10-2013 17:02

Bardzo dobry pomysł od @[marcel_kk]


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 10-10-2013 17:05

Tylko pytanie co banan na taka propozycje


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - damianus627 - 10-10-2013 17:15

No takie rozwiązanie jak zaproponował marcel_kk jest najlepsze, bo tak to dzieci z multikont zaczną spamować linkami w sygnaturach.


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - aero2 - 10-10-2013 17:52

Propozycja marcel_kk wymiata, jeszcze bym dodał 250 znaków od 1500 postów.


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 10-10-2013 21:44

(10-10-2013 17:52)aero2 napisał(a):  Propozycja marcel_kk wymiata, jeszcze bym dodał 250 znaków od 1500 postów.

nam się może podobać ale banan nic w tej kwestii nie odpowiedział i się nie wypowiedział ...
pozostaje nam czekać na jego stanowisko co do zaproponowanej zmiany


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - GoodLecki - 10-10-2013 22:04

Sorry chłopaki ale ja bym ograniczył te duże bannery w stopkach Smile
Jestem również za zwiekszeniem ilości znaków chociaż do 150.


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 11-10-2013 09:28

(10-10-2013 22:04)GoodLecki napisał(a):  Jestem również za zwiekszeniem ilości znaków chociaż do 150.

150 ? to nic nie zmienia i dalej za mało, 250 to jest minimum jakie by się przydało


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - Admin - 11-10-2013 21:24

(10-10-2013 17:05)tomazzi napisał(a):  Tylko pytanie co banan na taka propozycje

Jeśli jesteś w stanie rozwiązać to w taki sposób od strony technicznej to na twoje życzenie coś takiego może powstać, (Marcel ma całkiem dobre pomysły na rozwiązania niektórych spraw, jednak developerzy silników czy modyfikacji, niestety na takowe nie wpadają) w innym przypadku to tylko opcja dla farm linków, o czym pisałem we wcześniejszym poście. Po wszystkich osobach wypowiadających się w temacie, widać po ich sygnaturach, że ilość znaków w zupełności jest wystarczająca stąd moje negatywne nastawienie, wiem co się działo (szczególnie w twoim przypadku) rok temu z sygnaturami i do tamtej sytuacji na pewno nie dopuścimy.


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 11-10-2013 21:31

(11-10-2013 21:24)Admin napisał(a):  
(10-10-2013 17:05)tomazzi napisał(a):  Tylko pytanie co banan na taka propozycje

Jeśli jesteś w stanie rozwiązać to w taki sposób od strony technicznej to na twoje życzenie coś takiego może powstać, w innym przypadku to tylko opcja dla farm linków, o czym pisałem we wczesniejszym poście, domyślnie takich ustawień nie ma. Po wszystkich osobach wypowiadających się w temacie, widać że ilość znaków w zupełności jest wystarczająca stąd moje negatywne nastawienie, wiem co się działo (szczególnie w twoim przypadku) roku temu z sygnaturami i do tamtej sytuacji na pewno nie dopuścimy.

jeśli śledzisz temat to jak widzę propozycja z limitem odnośnie postów wyszła od marcel ja tylko powiedziałem, że pomysł nie jest zły więc nie przypisuj mi czegoś co nie wyszło ode mnie

co do strony technicznej jeśli się nie da to ustaw na 250 znaków tak jak na każdym normalnym forum i po sprawie a nie zachowujesz się jak dziecko i na zasadzie Nie bo Nie bo mam taki kaprys i utrudnię życie innym
pamiętaj, że forum "żyje" dzięki ludziom bo bez ludzi forum to trup