Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zwiększenie ilości znaków w stópce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: zwiększenie ilości znaków w stópce (/Temat-zwiekszenie-ilosci-znakow-w-stopce-77779)

Strony: 1 2 3


zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 10-10-2013 09:45

chciałem zapytać i zaproponować zwiększenie limitu znaków w stópce do chociaż 200 znaków, bo teraz co jest 100 bardzo ogranicza możliwość zamieszczania reklamy w stópce

czy jest taka możliwość zwiększenia limitu znaków ?


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - damianus627 - 10-10-2013 09:48

No to akurat racja że 100 znaków to trochę mało. Bo chce się dodać jakiś dłuższy BBCode i się nie mieści


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 10-10-2013 09:49

(10-10-2013 09:48)damianus627 napisał(a):  No to akurat racja że 100 znaków to trochę mało. Bo chce się dodać jakiś dłuższy BBCode i się nie mieści

kiedyś było 250 ale zostało zmniejszone nie wiem dlaczego do 100 znaków i te 100 znaków to drastyczne ograniczenie i nie ułatwia a utrudnia "życie w stópce konta na forum"


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - aero2 - 10-10-2013 09:55

Co do ilości znaków, bardzo mały limit, na innych forach chyba jest 250 jak się nie mylę.

Ja osobiście bym chciał, aby mi się dwa banery zmieściły 468x60.


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - bolo9797 - 10-10-2013 09:59

Jestem za Smile 100 znakow to strasznie malo ... 200 by bylo idealnie.


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - Mag!c - 10-10-2013 10:17

Jestem za Smile


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - Admin - 10-10-2013 11:52

100 znaków to liczba zdecydowanie wystarczająca do umieszczenia linku z obrazkiem, sygnatura to nie farma linków, identyczny temat już istnieje i tam jest zawarta pełna dyskusja ntt.


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - tomazzi - 10-10-2013 11:56

(10-10-2013 11:52)Admin napisał(a):  100 znaków to liczba zdecydowanie wystarczająca do umieszczenia linku z obrazkiem, sygnatura to nie farma linków, identyczny temat już istnieje i tam jest zawarta pełna dyskusja ntt.

szukajka nic nie pokazała, dlatego założyłem temat ( wiesz dobrze, że z niej zawsze korzystam)

100 znaków to niestety zdecydowanie za mało by cokolwiek więcej zareklamować w stópce a po to przecież ona jest by w niej zamieszczać reklamę
dlaczego nie można przywrócić 250 znaków tak jak na każdym normalnym forum ? nie mówię już o dawaniu braku limitu tak jak to jest na forumowisko.pl bo wtedy ze stópki robi się burdel brzydko mówiąc

dodatkowo banan poza swoim pryzmatem i zdaniem popatrz na fakt, że tym bzdurnym i bezsensownym ograniczeniem stópki utrudniasz życie innym
jesteśmy na forum o zarabianiu - tak ?
stópka na takim forum jest wielu potrzebna - tak ?

wielu na forum jak ja wynajmuje sygnaturę by inni mogli na wielu kontach zamieszczać swój baner i reklamować się i takie bzdurne ograniczenia, że ja zamieszczę jedną reklamę powodują, że mam już kolejkę chętnych na reklamę do 2015 roku co dla mnie zaczyna się robić utopią bo chcą wynająć a zapisuję w kolejkę każdego po każdym bo przez bzdurne ograniczenie nie dodam 2 czy 3 na raz reklam


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - nana22 - 10-10-2013 12:28

(10-10-2013 11:56)tomazzi napisał(a):  
(10-10-2013 11:52)Admin napisał(a):  100 znaków to liczba zdecydowanie wystarczająca do umieszczenia linku z obrazkiem, sygnatura to nie farma linków, identyczny temat już istnieje i tam jest zawarta pełna dyskusja ntt.

szukajka nic nie pokazała, dlatego założyłem temat ( wiesz dobrze, że z niej zawsze korzystam)

100 znaków to niestety zdecydowanie za mało by cokolwiek więcej zareklamować w stópce a po to przecież ona jest by w niej zamieszczać reklamę
dlaczego nie można przywrócić 250 znaków tak jak na każdym normalnym forum ? nie mówię już o dawaniu braku limitu tak jak to jest na forumowisko.pl bo wtedy ze stópki robi się burdel brzydko mówiąc

dodatkowo banan poza swoim pryzmatem i zdaniem popatrz na fakt, że tym bzdurnym i bezsensownym ograniczeniem stópki utrudniasz życie innym
jesteśmy na forum o zarabianiu - tak ?
stópka na takim forum jest wielu potrzebna - tak ?

wielu na forum jak ja wynajmuje sygnaturę by inni mogli na wielu kontach zamieszczać swój baner i reklamować się i takie bzdurne ograniczenia, że ja zamieszczę jedną reklamę powodują, że mam już kolejkę chętnych na reklamę do 2015 roku co dla mnie zaczyna się robić utopią bo chcą wynająć a zapisuję w kolejkę każdego po każdym bo przez bzdurne ograniczenie nie dodam 2 czy 3 na raz reklam

popieram


RE: zwiększenie ilości znaków w stópce - marcel_kk - 10-10-2013 14:56

jestem za zwiększeniem, ale na zasadach:
- zależne od ilości postów ( np. do 500 postów 100 znaków, 500-1000 postów 150 znaków, powyżej 1000 postów 200 znaków)
- lub w zależności od stażu na forum