Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 2-3 tyś zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W co zainwestować 2-3 tyś zł (/Temat-W-co-zainwestowac-2-3-tys-zl-77775)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - thc19905 - 10-11-2013 18:35

(10-11-2013 17:52)MLN napisał(a):  thc19905 - co Ty tak ciągle z tym plus500? Gdzie tylko zobaczę Twój post, to widzę plus 500...facepalm
tylko napisałem gdzie zainwestować i ogólnie


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - adrick1197 - 10-11-2013 18:37

ktos ma jeszcze jakies propozycje ?
za kilka dni wyplacam z surf.fenka moze dojdzie , oby doszlo Smile

potrzebuje kogos kto mi pomoze zarobic na bukmacherce Big Grin


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - damianus627 - 10-11-2013 18:51

(10-11-2013 16:37)thc19905 napisał(a):  plus 500
Najmniej polecany serwis.

Co do bukmacherki, to musisz poczytać.
Jeśli masz jakieś pytanie to możesz pisać do mnie.


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - thc19905 - 10-11-2013 19:03

damianus627 a korzystasz chociaż z niego że tak piszesz


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - verona - 10-11-2013 19:17

(10-11-2013 19:03)thc19905 napisał(a):  damianus627 a korzystasz chociaż z niego że tak piszesz

On powiedział, że nie jest polecana co jest całkowitą prawdą. Nie trzeba oddać komuś kasę i stracić by móc dopiero "nie polecać". Ogarnij się...

Z tą firmą od dawna były cyrki, o oszustwach pisano na portalach internetowych jak i nawet mówiono w telewizji.

Firma ta nie posiada zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego, więc wybacz... Tu link jak komuś nie chce się szukać: http://bip.knf.gov.pl/?l=/Urzad_Komisji/042_Ostrzezenia_publiczne/000_index.html (na tej liście z ostrzeżeniami jest chociażby słynny Amber Gold).

Jest mnóstwo firm w których można inwestować - od groma brokerów. Jakim trzeba być naiwniakiem by powierzać swoje pieniądze komuś kto ma takie opinie skoro jest tyle innych lepszych zaufanych firm?

Ale wiem, Ty jesteś specjalistą no i miliarderem co "udowodniałeś" w innym temacie. Ja niestety w stosunku do Ciebie zarabiam grosze, więc mogę się mylić, być może na temat tej firmy piszę bzdury, wiesz więcej skoro ty podcierasz się kasą i banki nie mają już jej gdzie mieścić Sad Jednak dobrze, że są na tym forum takie osoby jak Ty, tacy wielcy inwestorzy od których możemy się uczyć.

Pozdrawiam serdecznie!


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - Kiljan - 10-11-2013 19:28

A ja polecam serdecznie giełde, jako brokera mogę polecić IronFX, jest to być może stosunkowo młody broker(coś koło 3 lat chyba) ale za to na dzień dobry jest całkiem fajny, ostatnio udało mi się wywalczyć wprowadzenie nowej platformy - sirix, jest ona doskonała dla nowych traderów, plus500 jest znany z tego ze lubi krecic, nie ma z nimi zadnego kontaktu no i oczywiscie nie mają pozwolenia na działalność w Polsce.


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - damianus627 - 10-11-2013 19:38

(10-11-2013 19:03)thc19905 napisał(a):  damianus627 a korzystasz chociaż z niego że tak piszesz

Nie korzystam, ponieważ nie interesują mnie niepewne serwisy.
Poczytaj w internecie, albo to co napisał @verona.


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - thc19905 - 10-11-2013 20:16

(10-11-2013 19:38)damianus627 napisał(a):  
(10-11-2013 19:03)thc19905 napisał(a):  damianus627 a korzystasz chociaż z niego że tak piszesz

Nie korzystam, ponieważ nie interesują mnie niepewne serwisy.
Poczytaj w internecie, albo to co napisał @verona.
to po co się wypowiadasz jak nie korzystasz z plus 500

(10-11-2013 19:17)verona napisał(a):  
(10-11-2013 19:03)thc19905 napisał(a):  damianus627 a korzystasz chociaż z niego że tak piszesz

On powiedział, że nie jest polecana co jest całkowitą prawdą. Nie trzeba oddać komuś kasę i stracić by móc dopiero "nie polecać". Ogarnij się...

Z tą firmą od dawna były cyrki, o oszustwach pisano na portalach internetowych jak i nawet mówiono w telewizji.

Firma ta nie posiada zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego, więc wybacz... Tu link jak komuś nie chce się szukać: http://bip.knf.gov.pl/?l=/Urzad_Komisji/042_Ostrzezenia_publiczne/000_index.html (na tej liście z ostrzeżeniami jest chociażby słynny Amber Gold).

Jest mnóstwo firm w których można inwestować - od groma brokerów. Jakim trzeba być naiwniakiem by powierzać swoje pieniądze komuś kto ma takie opinie skoro jest tyle innych lepszych zaufanych firm?

Ale wiem, Ty jesteś specjalistą no i miliarderem co "udowodniałeś" w innym temacie. Ja niestety w stosunku do Ciebie zarabiam grosze, więc mogę się mylić, być może na temat tej firmy piszę bzdury, wiesz więcej skoro ty podcierasz się kasą i banki nie mają już jej gdzie mieścić Sad Jednak dobrze, że są na tym forum takie osoby jak Ty, tacy wielcy inwestorzy od których możemy się uczyć.

Pozdrawiam serdecznie!

a co do tego że nie jest zarejestrowana to powiem ci tyle ze jest ta firma w polskim KNF i w wielu innych państwach a zarejestrowana jest w Wielkiej Brytani ,Może masz jakieś przedawnione informacje bo z tego co wiem to około 2010 to nie była ona zarejestrowana nigdzie i nie było żadnego faksu ani nic ale teraz jest wszystko podane więc nie wiem skąd masz takie przeterminowane informacje...


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - verona - 10-11-2013 20:32

(10-11-2013 20:16)thc19905 napisał(a):  a co do tego że nie jest zarejestrowana to powiem ci tyle ze jest ta firma w polskim KNF i w wielu innych państwach a zarejestrowana jest w Wielkiej Brytani ,Może masz jakieś przedawnione informacje bo z tego co wiem to około 2010 to nie była ona zarejestrowana nigdzie i nie było żadnego faksu ani nic ale teraz jest wszystko podane więc nie wiem skąd masz takie przeterminowane informacje...

Skąd mam przedawnione informacje? Kpisz sobie? Podałem ci jak byk adres do KNF. Twierdzisz, że ich strona jest przeterminowana o.O ? Mam wrażenie że jesteś zwykłym trollem internetowym który lubi gadać bzdury by irytować innych, takie dziwne hobby które cię cieszy. Co ma do tego że założyli faks? Ku*** mają faks... Skoro tak to widać firma pierwsza klasa, można im zaufać, to co że mają czarną historię i nie mają zezwoleń na działalność brokerską - uwaga! mają faks! Alleluja!


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - thc19905 - 10-11-2013 20:40

damianus627 to co on napisał to wo gule powinien się nie wypowiadać tak jak ty tylko żeby nabić post nie masz do czynienia z tę firmą to po co się udzielasz i piszesz informacje które nie są wiarogodne tak jak wy nie jesteście zarejestrowani w tej firmie a piszecie w tym temacie. Nie miałeś z nią do czynienia to po co piszecie a te informacje są przedawnione tyle w temacie

verona czytaj z zrozumieniem a później się wypowiadaj