Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
leczenie kanalowe zebow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: leczenie kanalowe zebow (/Temat-leczenie-kanalowe-zebow-77761)

Strony: 1 2


RE: leczenie kanalowe zebow - damianus627 - 11-10-2013 11:52

NFZ refunduje ale tylko normalne. Jak się ma jakieś skomplikowane kanały to trzeba płacić za leczenie pod mikroskopem (chyba 100zl od kanału).


RE: leczenie kanalowe zebow - Neross - 30-04-2014 20:41

jedno jest pewne leczenie kanałowe nie jest przyjemne ja miałem już dwa jedno bez znieczulenia na NFZ, jednym słowem masakra bół nie do wytrzymania, drugie, już ze znieczuleniem też do przyjemnych nie należało zwłaszcza czyszczenie kanałów


Odp: leczenie kanalowe zebow - piotruss96 - 29-05-2014 21:30

Leczenie mialem jakis czas temu i sprawa wyglada nastepnuja. Jako iz nie mam skonczonych 18lat to leczenie bylo za darmo. Zab miesiac przed leczeniem zostal zatruty co podczas czyszczenia kanalow itp itd nic nie czulem, jedyny bol byl na koniec jak dentystka formowala juz zab i scickala go ale nie bylo tak zle jak wszyscy mowia.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: leczenie kanalowe zebow - GoodLecki - 30-05-2014 12:38

Jak wyciąga nerwy to nawet znieczulenie nie pomaga, ale przy obecnej dentystyce nie masz się czego bać aż tak.Martwe zęby srednio do 5 lat mają żywotnosć potem już tylko wyrwanie czeka, sam se odpowiedz czy warto Smile


RE: leczenie kanalowe zebow - kirm - 14-06-2017 10:41

Czeka mnie leczenie kanałowe zęba niestety ;/ Strasznie się boję
Może doradzicie gdzie mozna sie wybrać na to do Łodzi ale tak aby nie bolało.


RE: leczenie kanalowe zebow - moriand - 16-06-2017 10:48

Leczenie kanałowe nie powinno boleć. Obecnie stomatolodzy dysponuja tyloma możliwościami niwelowania bólu, znieczuleń, że absolutnie nie powinieneś niczego czuć...
W Łodzi polecam wybrać się do Laser Dent. Moze nie jest to najtańsze miejsce, ale mają tam bardzo porządne wypełnienia. No i nie borują tylko stosują laser, tak wiec nie jest to bolesne. No i dzięki temu mozna znacznie skuteczniej usunąc próchnicę.


RE: leczenie kanalowe zebow - wcgrider - 20-06-2017 20:08

Leczenie kanałowe jest o tyle nieprzyjemne, że najczęściej potrzebnych jest kilka spotkań u specjalisty aby tak do końca wyleczyć kanał zębowy. Ja sam miałem to robione przez gównodentystę i polecam. Choć wycierpiałem się przy tym co niemiara, ale to nie wina dentysty tylko po prostu tego jak zaawansowany mialem problem z tym zębem.