Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na prowizji z poleconych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na prowizji z poleconych (/Temat-Zarabianie-na-prowizji-z-poleconych-77757)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - sialala5 - 26-11-2013 23:39

(24-11-2013 18:32)aero2 napisał(a):  Jak będzie działał system to wypróbuje, na razie tam u was wpadają mi poleceni z rotacji banerów kliknięcia.Smile

Undecided

System poleconych działał na samym początku.. lecz ES stwierdziło że im się to nie za bardzo opłaca jak było więcej użytkowników więc stwierdzili że teoretycznie system poleconych będzie a w praktyce go wyłączą wiec zapomnij że go uruchomią kiedykolwiek.

Zresztą oni mieli system poleconych dość dziwny, samemu się ustalało stawkę dla osoby która się rejestrowała z naszego linki i sami decydowaliśmy ile będziemy z tego mieć dzięki czemu ES nie traciło 1zł, gdy ludzie się połapali o co biega to to usunęli lecz normalnego systemu poleconych nie wprowadzili.

Oni dzięki temu zaoszczędzili grubych kilkaset tysięcy. Sam 4midable generował by zysk w graniach 10 tyś miesięcznie dla polecającego zakładając 10% zarobków.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 27-11-2013 00:45

To smutne co mówisz, czyli nie ma co liczyć na to, a już myślałem że będzie z nich jakiś zysk mam ich dużo.Sad


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - MrocznyKILL - 27-11-2013 01:04

(27-11-2013 00:45)aero2 napisał(a):  To smutne co mówisz, czyli nie ma co liczyć na to, a już myślałem że będzie z nich jakiś zysk mam ich dużo.Sad

Chyba to celowe działanie... system partnerski teoretycznie jest lecz nie daje żadnych korzyści. Użytkownicy mino to promują serwis w nadziei że kiedyś to się zmieni a zarabia na tym jedynie wiadomo kto Wink


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - luidor - 28-11-2013 10:30

Aby mieć poleconych w jakimkolwiek PP to trzeba wiedzieć gdzie ich szukać oraz jak przekonać do współpracy z nami. Dla przykładu podam, że z osób bezrobotnych lub szukających pracy większego zysku mieć nie będziesz i nie są to bynajmniej moje spostrzeżenia ale jednego z bardziej znanych marketerów.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 09-12-2013 22:41

Ma ktoś jeszcze pomysły jak za darmo lub płatnie skutecznie pozyskać aktywnych poleconych?

Na Fires na razie jednego mam aktywnego zarobił mi już 4 zł.impreza


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - tremen - 13-12-2013 18:01

znacie może dobre programy z tego wątku? z góry dzięki


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 16-12-2013 12:47

Ma ktoś pomysł, gdzie wykupić reklamę i jaką, by takich aktywnych poleconych nałapać?


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - MrocznyKILL - 17-12-2013 17:48

(16-12-2013 12:47)aero2 napisał(a):  Ma ktoś pomysł, gdzie wykupić reklamę i jaką, by takich aktywnych poleconych nałapać?

Brałeś pod uwagę mail do userów zarabiam.com ?


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 17-12-2013 17:55

(17-12-2013 17:48)MrocznyKILL napisał(a):  Brałeś pod uwagę mail do userów zarabiam.com ?
Niestety nie, ze względu na dość wysoką cenę.

Prawdopodobnie na Sejfik.com nie długo zamówię, mogła by być jakaś promocja na mailing do wszystkich.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - MrocznyKILL - 17-12-2013 18:45

(17-12-2013 17:55)aero2 napisał(a):  
(17-12-2013 17:48)MrocznyKILL napisał(a):  Brałeś pod uwagę mail do userów zarabiam.com ?
Niestety nie, ze względu na dość wysoką cenę.

Prawdopodobnie na Sejfik.com nie długo zamówię, mogła by być jakaś promocja na mailing do wszystkich.


Mówisz masz Tongue

Cytat:Promocja aktywna dotycząca reklamy E-mail o wartości 1gr - DO WSZYSTKICH/15sek
25.90zł zamiast 28.78zł (data rozpoczęcia promocji 17/12/2013 08:00)

Pamiętaj że jutro już jej nie będzie Wink