Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na prowizji z poleconych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na prowizji z poleconych (/Temat-Zarabianie-na-prowizji-z-poleconych-77757)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - damianus627 - 11-10-2013 09:20

No jak masz czas to możesz robić takie konferencje Jerk


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - czainik111 - 11-10-2013 11:33

Chętni zawsze się znajdą, tylko trzeba dobrze szukać i rozglądać.
Według mnie każdego sposobu trzeba próbować, bo tak na prawdę nie wiadomo który będzie najbardziej skuteczny w danej chwili.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 15-10-2013 00:09

Muszę powiedzieć, że jednak samemu szybciej leada złapie się niż kogoś nauczy 10 złapać, by tyle samo zarobić.

Prowizja z poleconych to jako dodatek, nie można traktować tego jako główne źródło dochodu.Smile


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - DeoRIP - 15-10-2013 00:17

Może źle do tego podchodzisz ? 10 osób naucz w połowie by zarabiały nawet tylko 30 zł dziennie 30*10 = 300 zł /10 masz 30 zł dla siebie ( potem one będą się uczyły na własnych błędach wypracują swój sposób i po 2 tygodniach będą ciachać 100 zł dziennie a ty 100 zł dziennie będziesz dostawał od nich za nic Wink


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 11-11-2013 10:13

Temat ucichł, może ktoś się pochwali ile zarabia z poleconych dziennie, ile ich ma i w jakim PP?Smile


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - Areo - 20-11-2013 23:14

Ja dopiero zaczynam ,ale mam watpliwosci


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - MrocznyKILL - 24-11-2013 15:28

Szukasz poleconych tak.... to tylko i wyłącznie maile w serwisach get-paid (dobrze napisane a nie szary tekst na który nikt nawet nie spojrzy) mogę tą metodę polecić z czystym sumieniem w każdym serwisie w którym jestem nabijam ref w taki sposób i zawsze są to siatki po kilka tysięcy osób wiadomo mnóstwo osób to nie aktywni ale w tak ogromnej bazie zawsze znajdują się perełki Cool . Zalanie większości liczących się polskich serwisów get-paid mailami to koszt ~200 zł.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 24-11-2013 18:32

Jak będzie działał system to wypróbuje, na razie tam u was wpadają mi poleceni z rotacji banerów kliknięcia.Smile


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - MrocznyKILL - 24-11-2013 18:46

(24-11-2013 18:32)aero2 napisał(a):  Jak będzie działał system to wypróbuje, na razie tam u was wpadają mi poleceni z rotacji banerów kliknięcia.Smile

Jak easy stworzy konkretny program partnerski sam pomyślę nad dołączeniem i jakąś promocja... lecz puki co nie mam tam czego szukać. Interesuje mnie jedynie zarobek pasywny Wink


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - 7minutbiznespl - 26-11-2013 23:21

Pomysł na zarabianie z poleconych jest bardzo dobry. Wiele firm działa na marketingu wielopoziomowym. Tylko, jak już to zostało wspomniane, nie może to być tworzone wyłącznie na zasadzie "szukam byle kogo, żeby zapisywał kolejnych myśląc przy tym że nic nie trzeba robić".

Prawda jest taka, że przypadkowi ludzie nie potrafią polecać. Będą czekali aż ty zrobisz to za nich. Ja bym się skupił na stworzeniu własnej marki, na przykład za pomocą bloga i poprzez listę mailingową/fanpage budował sobie kontakty biznesowe. Trochę pracochłonne, ale natrafisz na właściwych ludzi, którzy pociągną to dalej.