Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na prowizji z poleconych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na prowizji z poleconych (/Temat-Zarabianie-na-prowizji-z-poleconych-77757)

Strony: 1 2 3 4


Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 09-10-2013 20:51

Elo, tak sobie myślę, jak komuś się wypaliły nisze lub nie ma gdzie ich promować, nikt się na nie mądry już nie łapie, to może trzeba zacząć oferować ludziom pracę w programach partnerskich takich jak FireSub, Instanter, itp. i czerpać zyski z prowizji.

Nawet reklamę dać gdzieś i tylko patrzeć jak wpadają poleceni i generują zyski.

Przykładowo mamy 10% z leadów poleconego, zapisany polecony zaczął być aktywny i zarabia sam średnio 100 zł / dziennie, nam wpada 10 zł na konto bez żadnej dalszej promocji z naszej strony.

Jak myślicie, dobry biznes? Bezrobocie w Polsce duże.Smile



RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - damianus627 - 09-10-2013 20:58

Pomysł może i dobry ale trzeba szukać ludzi którzy się chociaż trochę znają.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - patulsky1337 - 09-10-2013 21:09

Jak napisał damianus. Muszą się trafić poleceni obeznani w następującej formie zarobków i trzeba trafić w dobrą grupę odbiorców.

Niektórzy zarabiają więcej na poleconych niż oni sami, najczęstszymi przykładami są np. mentorzy PPA. Na Neobux poleceni stanowili ok 70% moich zarobków Wink Interes jest dobry, tylko trzeba umieć zaciekawić potencjalną grupę ewentualnych poleconych Smile


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 10-10-2013 09:34

Jak myślicie, gdzie uderzać do ludzi, by skorzystali?

Myślałem o ogłoszeniach Dam Pracę, ale tam chyba każdy szuka w realu pracy.Cool


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - damianus627 - 10-10-2013 09:37

Ja bym szukał gdzieś bardziej po stronach związanych z informatyką, komputerami.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - paolo10 - 10-10-2013 13:17

Ja myślę że głównie na forach o zarabianiu przez Internet, takie jak to, lockerz itp. i ogólnie na forach gdzie jest dużo młodzieży jak i dorosłych. Zauważyłem np. że na MPC forum (forum o cheatach do gier) w dziale pogaduszki co chwila ktoś zakłada temat z pytaniem jak zarobić przez neta. Jeszcze kretyni pytają się tam o mentora PPA itp. zamiast wbić na dobre forum o zarabianiu facepalm. A co do ogłoszeń, nie tylko są strony typu dam pracę ale takie ogólnie z ogłoszeniami typu tablica, ogłaszamy24, lento gdzie można pisać praktycznie wszystko.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - szykiryki - 10-10-2013 14:09

W takim przypadku, jak chcesz zbierać poleconych do Easysub czy PPA, najlepiej szukać na forach tematycznych (dla młodzieży, studentów, traktujących o pracy w domu). Tradycyjne portale ogłoszeniowe są odwiedzane przede wszystkim przez osoby, które szukają stacjonarnego etatu, np. księgowego czy handlowca. Nie jestem przekonana czy takie osoby będą chciały "uczyć się" zarabiania w sieci, bo wiadomo, że zyski pojawią się dopiero w dalszej perspektywie. Portale ogłoszeniowe lepiej odpuścić (zapewne będziesz otrzymywał lawinę odpowiedzi od osób, chcących pracować w domu, a nie mających w ogóle pojęcia o zarabianiu w sieci, więc stracisz czas na odpisywanie i tłumaczenie- to tylko moja opinia). Lepiej skupić się na forach czy grupach dyskusyjnych, jak np. goldenline- łatwiej trafić tam na osoby z konkretnymi umiejętnościami i wiedzą Smile.

Powodzenia.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - Albercik - 10-10-2013 16:52

Spróbuj zainteresować dobrych znajomych, na swoim przykładzie przekonałem się, że to daje najlepsze efekty Smile


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - damianus627 - 10-10-2013 23:12

Właściciele FP ci co zarabiają to już wiedzą o tym nie od dziś.


RE: Zarabianie na prowizji z poleconych - aero2 - 11-10-2013 09:11

Albo robić konferencje online z chętnymi, jak to bywa w inwestycjach.Lol