Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klamstwo Rhaegara!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Klamstwo Rhaegara!!!! (/Temat-Klamstwo-Rhaegara-77676)



RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - daniel42na - 08-10-2013 16:46

Nigdy nie macie pewności że to on.
Zgłoście sprawe na policjie, nikt nie zrobi tego lepiej niż oni, wiem że w niektórych miejscach pracują leserzy którzy tylko potrafią bąki puszczać, ale pracują tam tez porządni ludzie którzy kiedyś pomogli mi znaleźć podobnego "nieuchwytnego" oszusta.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Eximo - 08-10-2013 16:50

Za 32 PLN nie będzie szedł na policję.
Ale zadzwonić zawsze można do mamusi i poinformować co synek wyprawia Smile


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - MaLiN - 08-10-2013 16:50

No dobra, a jak Policja udowodni, że pieniądze przez Nas przelane są do zwrotu?


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - duzypawel - 08-10-2013 16:52

nie sugerujcie się tym, że ktoś napisał, że to on. to mógł być on a mógł być ktoś inny.

może się upewnijcie zanim spalicie mu chatę? Smile

a jak się już upewnicie to mam numer do jego mamy.

PS: a może ktoś mu jeszcze zapali znicza i stanie w obronie? przecież on tak bezinteresownie chce pomóc i jest w takiej trudnej sytuacji... pokerface


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - daniel42na - 08-10-2013 16:53

No to jest najprostszego rodzaju oszustwo, nie wiem co w tym niezrozumiałego.
Policja to nie skarbówka.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - damianus627 - 08-10-2013 16:53

Tylko co po niektórzy żeby pamiętali o tym że liczy się kwota którą macie ma przelewie Skrill/bank, a nie to co on wam niby "wygenerował".


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - mareczek - 08-10-2013 16:55

Teoretycznie nie macie jak tego udowodnic, bo przeciez on wam nie kazal wysylac. Rownie dobrze moze stwierdzic "Poprosilem o pieniadze, a oni mi je wyslali jako darowizne" Jednak jesli macie dowody tzn. rozmowy np na PW,gg czy innych komunikatorach to jakis punkt zaczepienia jest. Z tego moga odnalezc IP itd. Pytnie czy komus bedzie sie chcialo cos z tym zrobic? Najlepiej jakby tym sie zajeli 'najmadrzejszi' ktorzy wysylali po pare tysiecy do Rhaegara, bo to przedewszystkim im powinno zalezec, mniej tym ktorzy dali mu 2 dyszki do obrotu.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - yazir - 08-10-2013 16:55

(08-10-2013 15:55)maax6 napisał(a):  To jak nie uda się odzyskać od winowajcy, proponuję wszystkimi stratami obciążyć ekipę

Już rozbijam skarbonkę i wystawiam nerkę na czarny rynek żeby zwrócić pieniądze które straciliście przez własną głupotę.

1. http://zarabiam.com/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560
2. http://zarabiam.com/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293

Nikt z ekipy nie będzie was trzymał za portfele i paluszkiem groził "no no no", każdy z was ma swój rozum, połasiliście się na szybką kasę i przejechaliście się. Jest mi przykro z tego powodu, ale to ma też plus nauczycie są w końcu że zarobić pieniądze to nie jest "hop siup", na wszystko trzeba ZAPRACOWAĆ.
Ale WY patrzyliście na Rhaegar'a jak w obrazek, jak tylko któryś się wychylił i wysnuwał podejrzenie oszustwa to zaraz reszta "jechała po nim" bo jak on śmie podważać autorytet tego mistrza iluzji. Gdy Traw3k bronił "Dawida" i informował o tej niby "śmierci" jak jeden mąż stawialiście ['], poczytajcie co się działo jak ktoś wychylił się zaraz po tej akcji to może zrozumiecie i popatrzycie na to "na trzeźwo".

Drukujcie wszystkie rozmowy przeprowadzane z Rhaegar'em, potwierdzenia przelewów, wszystkie maile i inne drogi kontaktu jakie z nim macie i wyruszajcie na najbliższy posterunek policji.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - malpa2 - 08-10-2013 16:56

(08-10-2013 16:18)UmCyK napisał(a):  Ja dostałem takie dane do przelewu od niego.


mBank
07 1140 2004 0000 3002
7467 1160
Dawid Marciniak
Meczennikow Oswiecimskich 17
68-200 Żary

Dostałem dokładnie takie same dane. Nr konta więc mamy, mógł podac fałszywe imie i nazwisko (bo jakby podał Tomek Cyfka to pewnie każdy by sobie sprawdził to w google i nie wpłacił) ale nr konta jest i to już coś.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - archi99 - 08-10-2013 16:56

damianus627 no nie żartuj :O myślałem że ten pierwszy milion to od niego będę mieć Big Grin